Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Zawieszone radio

<< < (6/8) > >>

piorek:
Proponuje oddać radio do przejrzenia elektronikowi.
Przyjrzał bym się kondensatorom elektrolitycznym, po 20 latach mogą być wylane - problemy po dłuższym postoju właśnie na to wskazują.

Demo:
Bylem dzisiaj z radiem u elektronika, nie chcial sie bawic z nim ale powiedzial ze moze to byc objaw ze gdzies na kablach cos moze nie laczyc i mozna sprobowac puscic kabel do radia prosto z akumulatora. Justinos1 pisales ze oddawales do roznych magikow i egzorcystow i jesli przejrzeli i nic nie zdzialali i z radiem wszystko gra to prawdopodobnie mozna sprobowac tak zrobic jak mi doradzono. Poki co nie mam komu powierzyc auta nie martwiac sie ze czegos nie urwie czy zepsuje wiec narazie musze tak jezdzic jak jest az cos sie dozbiera do naprawy i wtedy zawioze auto do kogos zaufanego.

XJSC:
W radiu XJ40  na płytce jest bateria ( pastylka w zółtej koszulce, obok mechanizmu kasety ) należy ją wymienić i po kłopocie.

Justinos1:
Ale u mnie radio się normanie włącza i tylko wyświetla się „Code” ale kodu nie da się wklepać, nie reaguje na żadne przyciski.

Demo:
U mnie jest to samo ale skoro radio w pełni przejrzane to moze jakie za słabe napięcie z kabla albo spróbować zrobić jak pisze xjsc.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej