Autor Wątek: wyjecie schowków i popielniczki  (Przeczytany 976 razy)

Offline Espo

  • Aspirant
  • Wiadomości: 1
  • Kocham to forum
wyjecie schowków i popielniczki
« dnia: Kwiecień 08, 2018, 19:44:58 pm »
Witam wszystkich. Jestem tu nowy bo i też niedawno nabyłem jaguara s type. 3.0 v 6 1999. Szczerze mówiąc auto kupowałem na odległość i to się mści bo gdybym kupował go osobiście to by nie przeszło no ale stało się a ponieważ nie zwykłem się podddawać bo jednak dosć szybko poczułem sentyment do tego auta wiec chcę zawalczyć-  Mam kilka problemów z autem wiec po kilku solowych próbach zdecydowałem się na forum.  Pytań na początek mam kilka zacznę lajtowo :
1. jak wyjąć popielniczkę bo siedzi bardzo mocno (nie chodzi o wkład tylko całość)
2. Ten sam problem z uchwytem na kubki boje się połamać wiec musi być pewnie jakiś "wichajster"
3. Jak wymienić żarówki od podświetlenia sterowania szyb pasażer + obie strony tył- znów to samo czyli nie wiem jak i gdzie podważyć plastik żeby nie połamać
4. ten sam problem dotyczy przycisków sterowania szyberdachu i rolety na suficie.
Zacząłem od lajtu a teraz bardziej hard tu proszę o uwagę tych którzy wiedzą a nie tych którym się coś wydaje-
 5.Silinik klekocze jak diesel jezdzi w miarę poprawnie- czy to moze być wariator?
6 skrzynia biegów- jazda do tyłu moziliwa tylko na płaskim dodawanie gazu nic nie daje. lekki podjazd i już jazdy nie ma(do tyłu)
Do przodu jezdzi w miarę poprawnie ale mam wrazenie miekkiego pedału dosć długo idzie mu zmiana biegów słaba reakcja na gaz.
Jakieś porady Panie i Panowie ? pozdrawiam

Offline Pawel_M

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 292
Odp: wyjecie schowków i popielniczki
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 08, 2018, 23:05:00 pm »
Zeby wyjąć popielniczkę i uchwyt na kubki musisz zdjąć górną części tunelu środkowego który jest na spinkach i od spodu odkręcić śrubki  - w dużym skrócie rwiesz do góry tunel środkowy  ;D Przyciski szyberdachu i rolety nie są podświetlane. Co do silnika i skrzyni to proponuję najpierw podpiąć komputer, a w skrzyni sprawdzić poziom oleju - wnioskuję że to automat
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2018, 23:10:45 pm wysłana przez Pawel_M »
XK 4.2 2008r
S-type 4.0 Sport 2001r
S-type 4.0 2001r