Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar S type 2.5 Konstantynów Łódzki

<< < (2/4) > >>

erpe:
Witam panowie, dołączam się do pytania. Czy warto brać pod uwagę, jeżeli nie to za jaką cenę warto byłoby rozważyć zakup. Szczerze mówiąc rozmawiałem dzisiaj z właścicielem i o przygodzie blacharskiej nie raczył mnie uświadomić.
Czy ktoś się orientuje ile ewentualnie może kosztować wymiana uszczelnień pokryw/pokrywy zaworów?
Może ktoś już widział ten samochód i zda relację, bo mieszkam 160 km od kotka. :-A

jaguarstype2004:
na zamiennikach uszczelkach z robotą ok 350 zł wymiana, ale to szczegół w takim aucie będzie więcej rzeczy do zrobienia, koty za tą cenę są mocno zapuszczone i ktoś chce się pozbyć po prostu

erpe:
Dziękuję za szybką odpowiedź, zdaje sobie sprawę, że za taki budżet nie kupię auta idealnego tym bardziej jaga, liczę się też z wydatkami po kupnie. Nurtuje mnie, czy rozrząd jest niezbędny do wymiany, bo niby łańcuszek, ale jednak napinacze, prowadnice, wszystko się kiedyś zużywa..

Mski:
Łańcuch też sie wymienia :) Bedzie go słychać - oznaka że należy wymienić rozrząd.

jaguarstype2004:
Raczej od strony rozrządu w tym silniku nie ma się co martwić, aczkolwiek jeśli przyjdzie wymienić komplet to sam rozrząd 2 tysiące+ robota+ uszczelki to minimum 3 tysiące taka przyjemność

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej