Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar S type 2.5 Konstantynów Łódzki

<< < (3/4) > >>

erpe:
Jak myślicie odliczając to ,że do roboty uszczelki pod klawiaturami braku drugiego kompletu opon, braku bajerów typu grzanie pośladków i tunera tv, ksenonów, jeżeli wszystko inne jest w porządku ile warto zapłacić za takiego kota?

jaguarstype2004:
cena nie jest zła,jeśli ogółem będzie zadbany, potargować zawsze coś możesz wytykając jakieś wady, które znajdziesz, wart tej ceny jeśli silnik i skrzynia są w dobrym stanie i ma jeszcze progi i nadkola tył, resztę można ogarnąć, do 20 tysięcy się zmieścisz na opony i taki 1 porządny serwis, poza tym duży+ to automat, odpada ogromny koszt sprzęgła z dwumasem,a w tych silnikach automat do rzadkość, dodatkowo ma navi, więc nie jest to taka biedna wersja

erpe:
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź. Pozdrawiam

erpe:
Dla potomnych niosę  wieści po oględzinach tego jaga. Auto było malowane w wielu miejscach, najwięcej lewy błotnik I drzwi przód, mniej na tylnej klapie I prawy błotnik. Auto  ma napęd na tył. Skrzynia pracuje równo jak I cały silnik, cieknie faktycznie spod pokrywy zaworów. Klima nie działa nie wiem czemu, może to mieć wpływ z błędem opisywanym parę postów wyżej Ale nie wiem czy nic poważniejszego. Chłodnica napuchnięta do wymiany, amortyzator lewy niesprawny zupełnie. Prawa lampa wersja angielska. Progi mają slady korozji ale powiezchownie, ogolnie zadbaneŚrodek na prawdę zadbany, poza szpachlą pokazująca się na lewym błotniku reszta elementów wygląda na nieruszane, opony na dwa sezony spokojnie, letnie, jakieś Dębice, klocki tarcze Nowe. Stwierdziłem, że za dużo napraw I z obawy o przewyzszenie budżetu darowałem sobie mimo trasy jaką przebyłem. :-A 
Szukam dalej!!!

gonzo7:
Stary uwierz, że jeśli ktoś naprawiał samochód wstawiając lampę z angola to wyłapałeś co najwyżej 10% syfu jaki jest w tym samochodzie. Podziwiam, że jednak pojechałeś oglądać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej