Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 XJ6 4.0 1994

<< < (4/5) > >>

Demo:
U nas w PL jest ciezko o xj40, na allegro masz przykladowo tylko 17 pozycji z czego wiekszosc to smietniki, nawet jest kilka za ponad 40tysi a i tak mimo zapewnien sprzedajacych pare rzeczy sie nie zgadza :D wiec juz to o czyms swiadczy. I pamietaj ze nawet jak kupisz xj40 za 20 czy 25tysi to i tak bedzie cos do zrobienia. Znajdziesz cos to smialo wrzucaj na forum.

maarp:
Nie jest prawdą że auto bezpośrednio przybyło do Polski z Kaliforni.
W 2006 trafiło do Wielkiej Brytanii i tam spędziło czas od 2006 do 2017. Przebieg w 2006 kiedy opuszczał USA to około 83000mil. Teraz ma niewiele więcej więc albo mało jeździł albo korekta?
Konkludując - auto ma 24 lata. Pół życia spędziło w USA, pół życia na terenie Wielkiej Brytanii.
Mam nadzieję że nieco rozjaśniłem sytuację.

AHA i nie jest prawdą że ma podłokietnik od x308 - takie podłokietniki były dostępne jako opcja w XJ40 i x300 na pewno od 1993 roku.
Moim zdaniem auto wyszło w takim wydaniu z fabryki, oprócz felg które zmienił obecny właściciel. Na 100% wyszło na "Kiwi" mimo że nie ma oznaczenia "Gold".
Dokumentów brak od dłuższego czasu...

Demo:
No widzisz z tym podlokietnikiem. Widzialem w niektorych te podlokietniki ale sa one rzadkoscia, do tego czytalem ze wiele osob wymienialo zwykle podlokietniki na te z kubkami od x308 dla wygody. U mnie tez byl podmieniony w dodatku w odrozniajacym sie barwa kolorem ale juz jest wszystko na swoim miejscu tak jak byc powinno.

msiwow:

--- Cytat: maarp w Styczeń 20, 2018, 20:58:00 pm ---Dokumentów brak od dłuższego czasu...

--- Koniec cytatu ---

Napewno się sprzeda...

Yoohas:

--- Cytat: Demo w Styczeń 20, 2018, 23:19:40 pm ---No widzisz z tym podlokietnikiem. Widzialem w niektorych te podlokietniki ale sa one rzadkoscia, do tego czytalem ze wiele osob wymienialo zwykle podlokietniki na te z kubkami od x308 dla wygody. U mnie tez byl podmieniony w dodatku w odrozniajacym sie barwa kolorem ale juz jest wszystko na swoim miejscu tak jak byc powinno.

--- Koniec cytatu ---

Takie podłokietniki były już w x300, ale nie widziałem fabrycznie montowanych w xj40.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej