Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 XJ6 4.0 1994

<< < (3/5) > >>

mb_asasello:
To jest auto ściągnięte przez jednego z forumowiczów, osobę która ma bardzo duże doświadczenie w marce. Jak go ściągnął to sam się przymierzałem, ale niestety finanse mnie wstrzymały. Jeśli to nadal on sprzedaje to brałbym w ciemno. Niestety wyleciał mi jego nick z głowy, ale napisałem do niego, myślę że się tu odezwie :)

EDIT: Ale sądząc po lokalizacji to on sprzedaje.

trabant66r:
To bardzo cenna informacja, przynajmniej wie o co chodzi ew, powie co jest do zrobienia i jaki jest rzeczywisty stan pojazdu. Z reguły w komisach wszystko jest w stanie kolekcjonerskim.  Pytanie dlaczego sprzedaje?

Demo:
Ja tam sie nie znam :D ale nawet jakby to byl oryginal to za grosz mi sie nie podoba, taki kundel mieszaniec, ni z du.y ni z pietruchy. Osobiscie wole zasade jak jest Sovereign to jest tak jak byc powinno ze wszystkimi szczegolami czyli na swoim miejscu a jak xj6 to ma byc wszystko jak bylo w xj6. Z amerykanskiej wersji moglbym miec tego :
https://notoriousluxury.com/2013/11/05/1990-jaguar-xj40-vanden-plas-majestic/
Sadze ze i tak bedziesz musial szykowac przynajmniej z 10tysi zeby go doprowadzic do ladu. Gdyby byl taki piekny i cudowny to kosztowalby ponad 20tysi.

trabant66r:
Właśnie zastanawia mnie stosunkowo niska cena jak na dobry stan...może ktoś z Was oglądał już ten samochód i się wypowie?
Demo dobrze piszesz też wolałbym żeby wszystko było tak jak w danym wyposażeniu powinno być a tu nie wiadomy czy jest tak jak wyszedł z fabryki tylko na amerykański rynek, czy to jakaś rzeźba?

trabant66r:
Dzwoniłem do właściciela i na razie nie ma dokumentów do samochodu, będzie miał dopiero w lutym także póki co szukam dalej....ale każda uwaga na temat tego jaga będzie mile widziana :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej