Autor Wątek: dywaniki S-type  (Przeczytany 4089 razy)

Offline Jarek104

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • X300 XJ6.. for sale..
    • JCP
dywaniki S-type
« dnia: Październik 23, 2014, 15:19:34 pm »
Szanowni,
jako że zbliża się zima, rozglądam się za gumowymi dywanikami do S-Type. Czy istnieje jakaś alternatywa dla wyrobu oryginalnego z ASO? Od razu zaznaczam, że dywaniki uniwersalne nie wchodzą w grę
Born to drive..

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 23, 2014, 15:30:08 pm »
Mam komplet czarnych w oryginale za ułamek ceny serwisowej. Gumowych niestety nigdy nie miałem. Kiedyś kupiłem jakiegoś Jaga z gumowymi wycieraczkami jak z pod drzwi wejściowych...dramat!

Offline jazabek wacław

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 693
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 23, 2014, 17:33:57 pm »
Mam komplet czarnych w oryginale za ułamek ceny serwisowej. Gumowych niestety nigdy nie miałem. Kiedyś kupiłem jakiegoś Jaga z gumowymi wycieraczkami jak z pod drzwi wejściowych...dramat!

A może masz oryginalne dywaniki do X308 LWB, szczególnie mi zależy na tyle
Albert Einstein

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.

Jaguar Parts

  • Gość
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 23, 2014, 17:48:21 pm »
Niestety nie posiadam.

Offline Jarek104

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • X300 XJ6.. for sale..
    • JCP
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 23, 2014, 20:26:49 pm »
Mam komplet czarnych w oryginale za ułamek ceny serwisowej. Gumowych niestety nigdy nie miałem. Kiedyś kupiłem jakiegoś Jaga z gumowymi wycieraczkami jak z pod drzwi wejściowych...dramat!
Mam jasne wnetrze, takze srednio troche czarne dywany.. daj cene na priv, moze sie "zimowo" skusze, bo mi moich szkoda mimo wszystko
Born to drive..

Offline Adt81

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 03, 2016, 18:56:11 pm »
Odświeżę nieco wątek i zapytam raz jeszcze - czy ktoś z Was wie gdzie można kupić dywaniki gumowe do S-type 2001r ? Z okazji poprzedniej zimy kupiłem komplet na Allegro i generalnie są ok tylko nie wiedzieć czemu od strony kierowcy jest totalnie skopany - krótki i pod pedałem gazu wycięta dziura przez co syfi się pod dywan. Niestety jak oglądam wszystkie zamienniki to wyglądają tak samo - ja nie wiem skąd takie wymiary mają ale na pewno nie z Jaga.

Welurowe wiadomo ładniejsze ale o tej porze roku nie do utrzymania i dodatkowo magazyn wilgoci się robi. Wystarczy mi tylko poprawny od strony kierowcy bo pozostałe są jak najbardziej ok.   
Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 >:D >:D
Był Jaguar S-Type R
Był S-Type 3.0 2001

Tom King 79

  • Gość
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 03, 2016, 20:02:23 pm »
na alleg...o są.

Offline Adt81

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 04, 2016, 11:58:01 am »
Napisałem już, że kupiłem jakiś czas temu właśnie taki komplet i niestety ten od kierowcy jest beznadziejny a reszta ok. Jeśli masz jakiś sprawdzony zakup to proszę prześlij mi na PW link do konkretnej aukcji - znalazłem tylko kilka i wszystkie wyglądają na takie jak już mam.
Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 >:D >:D
Był Jaguar S-Type R
Był S-Type 3.0 2001

Offline Pawel_M

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 292
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2017, 17:48:57 pm »
Czy znalazłeś jakieś dywaniki które są lepiej profilowane ??
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2017, 12:15:25 pm wysłana przez MicGin »
XK 4.2 2008r
S-type 4.0 Sport 2001r
S-type 4.0 2001r

Offline Adt81

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 272
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 12, 2017, 19:41:13 pm »
Niestety nic - jak już wspomniałem tylko z tym dla kierowcy jest lipa a pozostałe są ok. Ktoś kompletnie skopał pomiary.
Porsche Cayenne Turbo 4.8 V8 >:D >:D
Był Jaguar S-Type R
Był S-Type 3.0 2001

Offline Pawel_M

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 292
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 01, 2017, 22:18:08 pm »
Temat stary ale bardzo na czasie. Przyszła pora na zakup dywaników gumowych niestety ofert praktycznie brak. Na allegro jest jeden sprzedający który posiada dywaniki gumowe do s-type, widzę że sprzedał 10 kompletów więc może jest ktoś na forum kto zakupił ten komplet i wyrazi swoją opinię ??
XK 4.2 2008r
S-type 4.0 Sport 2001r
S-type 4.0 2001r

masiv

  • Gość
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 11, 2017, 21:51:00 pm »
Jestem jedną z osób która zakupiła takie dywaniki. Nie jestem z nich zadowolony  w 100% bo tył tak średnio pasuje w przestrzeń między prowadnicami, ale też nie ma wielkiej tragedii. Sprzedawca pisze, że dywaniki są bezzapachowe a w aucie śmierdzi gumą...po tygodniu już jest lepiej z zapachem.

Offline jaguarstype2004

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 531
  • Kocham to forum
Odp: dywaniki S-type
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 12, 2017, 23:47:30 pm »
gumowych nie ma idealnie pasujących, też kupowałem rok temu na allegro i niestety, ale tragedii nie ma lepsze takie niż materiałowe uwalić