Autor Wątek: Gaz SLASK  (Przeczytany 1547 razy)

Jagi_Predator

  • Gość
Gaz SLASK
« dnia: Listopad 24, 2017, 14:55:17 pm »
Kochani Jago-maniacy, gdzier najlepiej zagazowac S type na Slasku? Jest ktos godny polecenia?

z gory dziekuje za odpowiedzi :) :-tylko

Offline mb_asasello

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Gaz SLASK
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 24, 2017, 20:29:38 pm »
Ja osobiście opierając się na opiniach z internetu założyłem u p. Piekarczyka z Bolęcina (silnik mercedesowski V6, podobno trudny w zagazowaniu). Założone super, mega estetycznie, pod maską w ogóle nie widać LPG, chodzi już od 20000 jak marzenie, najmniejszych problemów. Szczerze polecam. Facet nie jest bardzo rozmowny, ale robi świetnie :) Faceto podobno jest legendą na skale Polski, jeśli chodzi o instalacje. Umawiać się trzeba z wyprzedzeniem 2-3 miesiące.

Na forum jeszcze bardzo dużo osób poleca firmy Davanti i Silesia Cars w Katowicach, ale z nimi doświadczeń nie mam.
Kwestia jeszcze gdzie na śląsku, bo w Bielsku-Białej na ul. Wajdeloty też jest zakład, który montował mi wcześniej LPG w Citroenie i też z czystym sumieniem mogę polecić. Chciałem zakładać u nich, ale tego V6 nie chcieli się podjąć...

Offline Demo

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 768
  • Jaguar xj40 Sovereign 4.0 1993r
Odp: Gaz SLASK
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 24, 2017, 20:44:26 pm »
Jesli dystans nie jest dla Ciebie problemem to moge Ci polecic Filartecha w Łodzi, montowalem gazoline do mojego obecnego codziennego auta z v6 pod maska i wszystko jest w jak najlepszym porzadku, zadnej roznicy na obu paliwach.

Jagi_Predator

  • Gość
Odp: Gaz SLASK
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 25, 2017, 10:51:58 am »
bytom :)    Dawanti mam w sasiectwie. polecaja mi jeszcze Boston gliwice. sama nie wiem. moj jagi juz kiedys smigal na gazie. ale ja kupilamjuz bez instalacji. autko jezdzi jak marzenie ale co jakis zas zapala sie konrolka silnika i sama gasnie. to samo z olejem ktory zapala sie jak stoje na swiatlach. czyi na niskich obrotach. nikt nie potrafi tego wylaczyc  :-tylko

Offline QUD

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 69
Odp: Gaz SLASK
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 04, 2017, 09:41:27 am »
W Jagu jeżdżę na benzynie, ale w 2 samochodach zakładałem również u wyżej polecanego p. Piekarczyka z Bolęcina.
Na jednym samochodzie 50 tysięcy, na drugim 90 tysięcy (jeszcze go mam) i żadnych najmniejszych kłopotów  , przeglądy co ok. 10-15kkm, jak mam czas.
Wypada więc tylko polecać  :-super  choć rzeczywiście terminy oczekiwania są długie.
Jaguar X-type Estate Executive 2005
3.0 AWD
https://zdrowersi.pl