Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

2000, S-Type 3.0 6V Manual, 155 tys. cena 11,500 zł; Gdańsk

<< < (2/4) > >>

Maciejcat:
Kierownice skórkowe szybko się niszczą ,  wycierają  jak ich nie konserwujesz  albo mocno ściskasz  ;D ;D ;D
w octavi  skórkową kierownice  i lewarek od biegów już malowałem przy 120 tys. ( od nowego u mnie ) była lekko starta zew powierzchnia farby na skórze . Osobiście podobała mi się ten ciemny choć oglądałem ogłoszenie pobieżnie  , jakiś czas temu  pojawił się pomysł aby sprzedać swojego oczywiście w dobre ręce bo jakże inaczej oddać przyjaciela byle komu ale na razie wstrzymałem troszkę pomysł , drażnią mnie niedoskonałości techniczne i estetyczne w samochodach i obawiam się że zmów musiał bym spędzić troszkę godzin w garażu aby doprowadzić do pewnego stanu choć kusi mnie pewien model i egzemplarz .
pozdrawiam maciej
 

GrzegorzG30:
Opis i zdjęcia jak zwykle "piękne" jestem bardziej za srebrnym bo bliżej. Człowiek pojedzie a tu pewnie dalej wycieki, itp. oby nie tym razem ...

Boodzio2:
Progi sprawdź pod nakładkami zwłaszcza za przednimi kołami i ranty błotników.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

maron:
Jednak czasami zastanawiam się ,po co kupować auto za dobrą kasę i nim nie jeździć,mając do tego doskonałe drogi i wystarczjące środki(EU zachodnia)?Bez urazy,nie sugeruję nikomu niczego ale to mi jasno sugeruje że stoi- bo nie moze jechać...Mam dwa samochody którymi ja tylko jeżdżę i na każdym nalatuję 25k rocznie.Pewnie dlatego tego nie rozumiem,ale chyba wszyscy przyznają mi tę rację że ktoś kto kupuje auto np.za 300k nie zwraca uwagi ani na wielkość spalania ani na cenę litra.Skąd więc tak "żadne "przebiegi w takich autach?Kupuję Jaga-dla oka sąsiada a jeżdżę golfem-dla siebie?Owszem bywają sytuacje że zawodowy kierowca kupi auto prywatnie i na co dzień ma tyle" km w rękach" że woli posiedzieć, ale to są raczej wyjątki.Skąd więc tyle tych wyjątków w ofertach.Co drugi albo co 1,2-ty raczej, w wieku 18 lat ma przejechane 240k a jak ma  10 lat  to max 130k.Do tego te same auta kupowane na zachodzie robią w analogicznych okresach 5x tyle, i żyją.

Boodzio2:
Dla kupującego dobrze że rynek tak ustala ceny dla sprzedającego nie koniecznie . Tym bardziej jak to mówią zakup i sprzedaż Jaguara do łatwych nie należy. Jedni będą dbać ponad miarę ,inny tylko żeby jeździć ,możesz kupić zadbaną sztukę i czas nagle zrobi swoje z kosztowną naprawą innym razem kupisz z pozoru zaniedbana sztukę która nie za dużym kosztem doprowadzisz do ładu. Dawców w postaci Anglików nie brakuje.

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej