Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

2000, S-Type 3.0 6V Manual, 155 tys. cena 11,500 zł; Gdańsk

<< < (3/4) > >>

GrzegorzG30:
Dzięki za uwagi, jak nie zniknie do soboty pojadę oglądać

chris1796:
generalnie jest jedna zasada. Nie kupuj od handlarza bo on zna wartość auta. Od osoby prywatnej dużo więcej utargujesz. A poza tym tak jak bodzio2 napisał. Ciężko kupić, jeszcze trudniej sprzedać.

GrzegorzG30:
Srebrny sprawdzony po VIN - żadnych danych o wymianach, przeglądach itp. Mam rezerwacje do soboty włącznie.
Tak jest on od Handlarza z komisu ... niestety ... pojadę zobaczę

GrzegorzG30:
Byłem zobaczyłem, mankamentów trochę jest, z lakieru: obdarte lusterka, odpryski na masce. Nie jest pognity, lecz konserwacje trzeba będzie zrobić. Mechanika: Tarcze przód, gumy na wahaczach przód do wymiany. Na tyle Cieknie z lewego koła koło cylinderka i też po obu stronach górne gumy do wymiany. Na pewno zbieżność - trochę ścięte opony. Środek ok.

Korci mnie bardzo, gdyż ten model mi się podoba, ale:
1. cieknie z Silnika (uszczelka miski; oraz coś wyżej ciężko mi było wywnioskować-wybadać)
2. cieknie z Mostu - również tak jakby uszczelka
3. cieknie z skrzyni - również tak jakby uszczelka
Nie jest tak że leje się strumieniami - po prostu w tych miejskich zauważyłem wycieki.

Jak myślicie warto, czy lepiej szukać dalej?

msiwow:
Policz sobie mniej więcej ile wszystko co zauważyłeś będzie kosztować, pomnoz razy dwa aby uwzględnić wady, które pojawią się w pierwszych miesiącach eksploatacji lub te których nie zauważyłeś i będziesz miał obraz sytuacji.

To co wypisales to raczej nic strasznego a idealu nie znajdziesz. No i ten jest raczej tani.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej