Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Dwa X300 1997r. z Allegro

<< < (2/4) > >>

msiwow:
Patryk x-type, z tym podgrzewaniem miałem na myśli fakt, że opis typowego chandlarza i ciekawe czy reszta się zgadza a zwłaszcza 'idealny+' co to właściwie oznacza? Rzygać się chce jak się takie opisy czyta, jeszcze niech gwarancję da skoro taki och ach.

Autor tematu jak zainteresowany niech ogląda. Może faktycznie ładne...

Aha... No i jeśli chodzi o bordowego (?) już sam nie wiem jaki to kolor bo chandlarz napisał, że dwukolorowy to wersja EXECUTIVE powinna mieć inny grill, taki jak w zielonym. Nie żebym się czepiał bo u mnie też jest inny ale mój uto zwykły pazdzioch a nie 'idealny+' w oryginale.

W bordowym nawet zegarek działa a w zielonym ideale nie.

piorek:

--- Cytat: msiwow w Październik 17, 2017, 20:13:58 pm ---Autor tematu jak zainteresowany niech ogląda. Może faktycznie ładne...

--- Koniec cytatu ---

Raczej ciekawy jak maja sie ogloszenia do rzeczywistosci. Jak znajde wolna chwile podjade i dam Wam znac :)

msiwow:
No właśnie chciałbym żebyś zweryfikowal jak mają się te ogłoszenia do rzeczywistości... Bo skoro za 20 parę czy prawie 30 tys są x300 w stanie lepszym niż fabryczny to może mój faktycznie jest wart 10...

maarp:
Samochody "idealne+" nie powinny mieć wgniotek. Czerwony ma na przednim prawym błotniku.
Tak się tylko czepiam.

Choina:
Oba auta wypucowane, wypolerowane, silniki umyte, wyplakowane, ale na mocowania górne chłodnicy szkoda 40zł :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej