Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Dwa X300 1997r. z Allegro

<< < (3/4) > >>

patryk_x-type:
Koledzy o co tu jest walka , o to ze nie dziala zegarek , o to ze ma wgniotke , ludzie przeciez skoro ten bordowy jest w orginale to moze miec nawet i pare wgniotek , gdzie znalesc jaguara z taka powłoka,wydaje mi sie ze idealny plus tzn. ze w samochod moze trzeba włozyc 1000  lub 1500 (wyciagniecie wgniotki , naprawa zegarka itp.) ale nie chce mi sie pomyslec ile trzeba włozyc w te po dwadziescia pare gdzie zdjecia sa z daleka tam jest stan dobry i trzeba włozyc na starcie 15000tys , , jedno jest pewne skoro sprzedaje za takie pieniadze te samochody , ludzie tez nie sa głupi i nie zaplaca za szroty zanim kupia takiego za prawie 30000tys to obejrza pare sztuk. Trzeba jechac i zobaczyc tylko patrzec czy jest tam do włozenia 1000 czy 1500 czy 15tys bedzie mało.

msiwow:

--- Cytat: patryk_x-type w Październik 17, 2017, 22:31:12 pm ---Koledzy o co tu jest walka

--- Koniec cytatu ---

Walka jest o to, że idealny+ ma być idealny a nie wymagać doprowadzenia do idealu.

Tak czy inaczej chciałbym żeby mój wyglądał w rzeczywistości tak jak ten na zdjęciach.

pablo21:
Idealne + to nie w tak promocyjnych cenach.  :-R
Te wyglądają na ładne i zadbane, choć pasek nie do końca się zgadza... Wymyte i "wyplakowane", ale czy to ma źle świadczyć o sprzedającym i o stanie tych aut?  :- pojecia

patryk_x-type:
No własnie juz cholera nie wiadomo czy lepiej brudny i niemyty czy umyty i widac co  sie kupuje , ja osobiscie tez bym wymył jakbym miał co pokazac:) :) ,  Co do paskow nie moge sie dopatrzec az takiego oka nie mam , najwazniejsze zeby nie miały dwoch paskow na dachu(tramwaj po nich nie przejechał:))))

Gru:
Jakby co zapraszam

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej