Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

powolne działanie systemu multimedialnego

<< < (2/3) > >>

Marwes:
W ASO nie znają rozwiązania problemu. Żaden update systemu nie jest dostępny, trzeba z tym żyć... Niestety pozostaje słuchanie muzyki, bo przy audiokursach językowych i audiobookach problem naprawdę irytuje (a nawet przy samej nawigacji Google puszczonej przez Bluetooth).

A swoją drogą jestem ciekawy, czy to przypadłość wszystkich XJ-ów do roku modelowego 2015...

marti:
Witam, a oprócz systemu jak się autko sprawuje, jeżeli mogę zapytać, nic nie brzęczy nic nie stuka nic nie puka ?

sebamax:
U mnie nic nie ucina. BT i inne źródła działaja ok. Janosik i google maps ok. Ogólnie system jest powolny ale dziala prawidłowo. XJ 2011

Zyg zag:
Witam

powaznie nie bylo zadnych aktualizacji dla audio ??
zwykle sa ... i pomagaja,
mam nadzieje, ze aktualne testery mieli w aso,

z mp3 zwykle roznie bywa, jednych nie odczytuje inne czyta ;)

Pozdrawiam

Marwes:
W jednym ASO powiedzieli, że nie ma, a w drugim okazało się, że jednak jest oprogramowanie z 2017 r. Niestety - różnica jest prawie niezauważalna (ekran dotykowy może nieco szybciej reaguje, ale jedynie minimalnie szybciej). Problem z odtwarzaniem mowy pozostał.

Przy okazji - czy jest możliwość wgrania zupełnie nowego softu albo nawet fizycznej wymiany całego systemu multimedialnego na inny? Może ktoś wie?

Padło wcześniej pytanie o to jak się samochód sprawuje - przejechałem nim już 35 tys. km i poza multimediami nie mogę złego słowa powiedzieć. Silnik jest, moim zdaniem, wyjątkowo oszczędny jak na samochód ważący ponad 2 tony, napęd AWD i wersję long, silnik V6 3.0 sc.  Pali ok. 10 l/100 km w cyklu mieszanym, na trasie potrafię zejść (wg wskazań komputera, na które należy brać jednak poprawkę) czasami nawet poniżej 8 l.
Czasem dochodzą mnie jakieś tarcia tapicerki czy nawet skrzypienie fotela pasażera, ale ja jestem nadwrażliwy na dźwięki:) Może więcej napiszę innym razem i w bardziej adekwatnym wątku.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej