Dział Techniczny > XJ X351 (2009 - obecnie)

powolne działanie systemu multimedialnego

(1/3) > >>

Marwes:
Chodzi o system multimedialny montowany do 2015 r., słynący z tego, że trąci myszką, sprzed ery In Control Touch (Pro).
Odtwarzanie muzyki jest w miarę płynne (chociaż słychać ucinanie początku utworu), natomiast słuchanie audiobooków jest bardzo irytujące - nie tylko słowa z początku pliku, ale również wyrazy w środku pliku są często ucinane. Dotyczy to zarówno plików mp3 odtwarzanych przez USB z pendrive'a, jak i tych odwtarzanych przez BT ze smartfona (to samo dotyczy komunikatów nawigacji Google odtwarzanej przez BT z telefonu, np. "alej prosto", "kręć [zamiast "skręć"] w prawo" itp.).
Czy jest na to jakaś rada? W ogóle o co chodzi... w tak drogim aucie???

Marwes:
Serio nikt nie ma pomysłu? Wiem, że większość użytkowników tego forum to fani pięknych klasycznych jagów na co dzień borykający się z innymi problemami... i pełen szacunek za to:) Ale może ktoś miał do czynienia z podobnymi problemami np.  w XF-ach, gdzie multimedia powinny być podobne...
Mogę powiedzieć tyle, że w tym pięknym i świetnie jeżdżącym samochodzie są drobiazgi, które najzwyczajniej w świecie irytują.

KRISS:
jak nie pomoże update multimediów to nic już nie pomoże :)

sebamax:
U mnie 2011rok nic nie ucina. Muzyka i google bt chodzi ok.

awaxklima:
U mnie ucina początek komunikatów Janosika.
Tez chciałbym się dowiedzieć czy można jakoś sobie z tym poradzić?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej