Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 Daimler 1991r. przebieg 192 000km Wrocław 8.000pln

<< < (2/3) > >>

Demo:
Chodzilo mi o kupienie ladnej uzywki a jesli by takowej nie bylo to kupienie kła jakiegokolwiek (czyt. bez dziur) i pochromowanie go.
Juz nie chcialem sie tak dokladnie rozpisywac bo myslalem ze jest to jasne :)

Yoohas:
 :-za

Norcio:
No właśnie tutaj zawsze jest dylemat, ile będzie trzeba włożyć. :- pojecia

Jakby byla pewność ze przy kupnie auta za 13-15tys ani zlotowki sie nie dołoży to wybór bylby dosc oczywisty.
A tak, przy kupnie auta za mniejsze pieniądze, wkladasz drugie tyle i wiesz ze było robione.

Ciężki orzech do zgryzienia ;)

Wszystkie fanty jak kierownica czy chromy mozna dorwać.

No to chyba trzeba pojechać, obejrzeć i porozmawiać z właścicielem ;)

billbo:
@Demo - w tym otworze na obramowaniu tylnych drzwi powinien być gumowy protektor, z tego, co kojarzę.

Mi to auto nie wygląda niestety na "kupię za 8, włożę 10 i będę miał za 20"  :-nie
Bardziej jest to auto pt. "zawsze chciałem mieć jaguara, 8k wydać na zabawę mi nie szkoda, chwilę sobie pojeżdżę, 2 razy nawoskuję i oddam..."

Niestety wygląda już po zdjęciach, że wiele, wiele jest do zrobienia i to od blach, przez lakier, napęd, wnętrze, a nie wiadomo, jak z zawieszeniem, nie ma klimatyzacji, tempomatu, itp...

Jeżeli chcesz się cieszyć jazdą, to pamiętaj, że 8k włożysz najprawdopodobniej w samo zawieszenie, a Jaguar cieszy naprawdę dopiero wtedy, jak wygląda też dobrze z bliska.

Zdecydowanie lepiej poszukaj czegoś w okolicach 20k. Jak dobrze trafisz, to pozostaną Ci głównie rzeczy bieżące do ogarnięcia, tj. tam tulejka, tam żarówka, tam tłumik, itp.

Taka moja sugestia ;)

Powodzenia w poszukiwaniach  :-V

msiwow:
Billbo po czym wnosisz, że nie ma klimy i tempomatu?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej