Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 Daimler 1991r. przebieg 192 000km Wrocław 8.000pln

<< < (3/3)

billbo:
W raporcie napisane, że niesprawne..

Yoohas:

--- Cytat: Norcio w Sierpień 11, 2017, 11:02:57 am ---Jakby byla pewność ze przy kupnie auta za 13-15tys ani zlotowki sie nie dołoży to wybór bylby dosc oczywisty.

--- Koniec cytatu ---

Nie ma takich aut. Nie ma takich Jaguarów. Pisaliśmy już wiele razy tutaj - xj40, do którego nie trzeba już dokładać to 25k+.

Mam wątpliwości, czy ten za 8k spełni oczekiwania. Przede wszystkim dokładnie obejrzałbym przód bo był walony. Czy to tylko stłuczka czy podłużnice poszły?

Nie wiemy też, czy masz swój garaż/warsztat i możliwości.

Jeśli musisz wszystko zlecać to auto nie będzie dobrym wyborem. Bo rzeczywiście 8k wydasz na samo zawieszenie.

Jeśli masz swój sprzęt i miejsce to za 8k zł zrobisz sobie kompleksowo całe podwozie. Łącznie z lakierowaniem proszkowym wszystkich elementów, przewodami hamulcowymi, tarczami, klockami i regeneracją zacisków.

Wtedy ten egzemplarz może nabierać sensu. Położyłbym sprzedawcy 5000 na stole i obserwował reakcję. Pamiętaj, to jest zaniedbany Jaguar. To Ty masz tu przewagę jako kupujący z gotówką w garści.

Demo:
Ciezko sprzedac Jaguara a juz szczegolnie Jaguara w mocno srednim stanie :) Ja swojego kupilem w dobrym stanie, byly wlasnie tylko pierdoly do ogarniecia a i tak jakos wyszlo ze wlozylem juz prawie 10k a i tak pare rzeczy zostalo do dogrania  :-clap

Norcio:
Byłem, zobaczyłem, nie kupiłem...

Ogólnie stan blacharki zdecydowanie gorszy niż na zdjęciach. Nie było elementu na którym nie gościła spora ilość rudej.

Na dachu, między szybą przednią a szyberdachem duża wgniotka z ubytkiem lakieru.

Także generalny remont blacharki  :-W

Listwy chromowe na bokach, miały ubytki, klapa bagażnika otwierana tylko z kluczyka

Co do tych podłużnic przednich, to były proste, całe nie naprawiane.
Także jak był dzwon w przeszłości to nie za duży   :-gwizd

Odpala od strzała, obroty trzyma super. Zarówno na PB jak i LPG.

Magiel był naprawiany i pompa wody. Tempomat podobno jest i klima też tylko nie nabita.

Ogólnie nie mogę powiedzieć jak wrażenia z jazdy, bo nie jeździłem.

Po wstępnych oględzinach już wiedziałem. że się nie zdecyduję zatem nie marnowałem czasu sprzedającemu.

Na plus mogę powiedzieć że środek auta bardzo ładny. Wszystko na swoim miejscu (nawet podsufitka była tam gdzie powinna być :) )

Kierownica MOMO z logo kota.

To chyba tyle :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej