Autor Wątek: X- type 2.1 V6 dane czasu rzeczywistego, spadek mocy  (Przeczytany 1328 razy)

Offline seba190

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 36
X- type 2.1 V6 dane czasu rzeczywistego, spadek mocy
« dnia: Lipiec 20, 2017, 13:04:30 pm »
Witam, szukałem chyba wszędzie i niestety nie znalazłem. Może któryś z kolegów dysponuje wiedzą lub podpowie gdzie znajde coś na temat prawidłowych wartości czujników, przepływki itp w czasie rzeczywistym. Problem polega na tym że jag raz łapie muła a raz idzie tak jak powinien. Komputer nie pokazuje żadnych błędów. Dzieje się to najczęściej po przejechaniu dłuższego dystansu na autostradzie,  hoć nie tylko, później wszystko wraca do normy. Lpg nie posiada. Z góry dziękuję .

Offline voitec

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 878
X-type 3.0 Estate '05 LPG
X-type 3.0 Sedan '01 LPG

Offline seba190

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: X- type 2.1 V6 dane czasu rzeczywistego, spadek mocy
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2017, 16:07:47 pm »
Dzięki za info, popatrzę :)

ski-ska

  • Gość
Odp: X- type 2.1 V6 dane czasu rzeczywistego, spadek mocy
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 11, 2017, 17:33:32 pm »
I jak kolego, znalazles przyczyne . mam to samo z tym samym silnikiem , na wolnych chodzi normalnie  po dodaniu gazu dlawi go  , podczas jazdy szarpie , z tym ze u mnie wyswietla sie blad , po tym gasnie  , zdaza sie to czasami czesciej przez kilka dni w ogole , zmienilem filtr paliwa bo wygladalo na to jakby nie dostawal benzyny , ale problem trwa nadal i nie ustepuje , wiec to pewnie cos z przekaznikiem , bledy zczytane P0333 i P1111 , a moze ktos z Fachowcow na stronie zasunie dobra rada ?

Offline AUTKO

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: X- type 2.1 V6 dane czasu rzeczywistego, spadek mocy
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 20, 2017, 22:27:54 pm »
Z tym szarpaniem, to miałem podobnie, a na biegu jałowym wydawał dźwięki jakby miał czkawkę :). Cały czas wyskakiwał błąd wypadanie zapłonu. Pomogła wymiana cewek i świec na irydowe. 2.1 z LPG