Autor Wątek: Kot s type 2.5 manual ,syk powietrza przy wciskaniu pedalu sprzegla,lub hamulca  (Przeczytany 1233 razy)

Offline Rysjag

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Kocham to forum
Witam wszystkich,jestem od nie dawna posiadaczem kota s type,piękne auto,niestety dziś zaczelo syczec mi powietrze w kabinie,burzac harmonię jazdy
Nie wiem jaki jest tego powód,dzieje się to przy wciskaniu pedalu sprzęgła lub hamulca
Na desce zaświecil sie zolty prostokat  na dole wskaznikow
Pozdrawiam wszystkich
« Ostatnia zmiana: Lipiec 16, 2017, 19:58:46 pm wysłana przez Rysjag »

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.071
Odp: Kot s type 2.5 manual ,syk powietrza przy wciskaniu pedalu sprzegla,lub hamulca
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 17, 2017, 09:30:32 am »
Jesli jest zółty wskaznik to powinna byc informacja na desce z problemem. Mozliwe ze serwo traci szczelnosc ,a tam jest zamontowany czujnik cisnienia.
Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline Rysjag

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Kocham to forum
Odp: Kot s type 2.5 manual ,syk powietrza przy wciskaniu pedalu sprzegla,lub hamulca
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2017, 14:12:01 pm »
Witam, to chyba tak jest,czy w tym przypadku muszę wymienic cale serwo czy tylko czujnik cisnienia?

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.071
Odp: Kot s type 2.5 manual ,syk powietrza przy wciskaniu pedalu sprzegla,lub hamulca
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 20, 2017, 22:40:45 pm »
Czujnik jest odzielnie mocowany.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

hary0087

  • Gość
Odp: Kot s type 2.5 manual ,syk powietrza przy wciskaniu pedalu sprzegla,lub hamulca
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 20, 2017, 22:52:09 pm »
Jeśli chodzi o kontrolkę to na pewno jest informacja. Dobry translator i wiadomo co jest grane. A jak wciskasz hamulec lub sprzęgło to czy wszystko działa normalnie?

Offline Rysjag

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Kocham to forum
Odp: Kot s type 2.5 manual ,syk powietrza przy wciskaniu pedalu sprzegla,lub hamulca
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 21, 2017, 06:23:40 am »
Tak nic sie nie dzieje plynnie działa i hamulec i sprzeglo,tylko caly czas jest syk uchodzacego powietrza i jak wciskam podał hamulca to ten syk ma różne t j amplitudy nie jest jednostajny

Offline Boodzio2

  • JCPF Club Member
  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.071
Odp: Kot s type 2.5 manual ,syk powietrza przy wciskaniu pedalu sprzegla,lub hamulca
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 21, 2017, 08:21:58 am »
Jeśli wszystko działa normalnie ,to może gumowy mieszek na pedałach.
Konstruktywna dyskusja  ,kluczem do rozwiązania złożonych problemów.
Aktualnie bez Jaguara.

Offline Rysjag

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Kocham to forum
Odp: Kot s type 2.5 manual ,syk powietrza przy wciskaniu pedalu sprzegla,lub hamulca
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 28, 2017, 12:39:17 pm »
Dziękuję za przydatne informacje, zdecydowalem sie na kupno serwa i po problemie.ale wymiana serwa to inna bajka,trzeba zdemontować pół przodu