Autor Wątek: [x308] nr/symbol wnetrza?  (Przeczytany 3257 razy)

szpulek

  • Gość
[x308] nr/symbol wnetrza?
« dnia: Maj 07, 2009, 08:56:34 am »
Witam,

bylo juz o lakierach, to ja spytam w jaki sposob rozpoznac (gdzie odczytac) jakie mam wnetrze? Tutaj jest malutka rozpiska, ale nic na niej nie widac: http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php?topic=412.0.
Po co mi to? Musze dac do naprawy fotel, a przy dostepnosci czesci moze oplacac sie po prostu kupic caly fotel - zaoszczedzic sobie czasu z tapicerem, zamawianiem skory i ewentualna roznica w gatunku/kolorze samej skory.
Znalazlem wnetrze do kupienia o symbolu AGD, ale pytanie jaki symbol mam u siebie? Ktos pomoze?

pzdr

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: [x308] nr/symbol wnetrza?
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 07, 2009, 09:21:01 am »
Kazdy dealer ma mozliwosc sprawdzenia historii auta po vin . tak samo jaki kolor auto mialo kiedy bylo wychodzące z fabryki podobnie jak kolor wnętrza (szczególnie gdy duzo aut jest robione na specjalne zamówienie . spróbuj zadzwonić moze ktos kto zajmuje sie gwarancja sprawdzi i poda tobie kolor wnętrza (powinna byc kartka naklejona na drzwiach ale często nie mozna odczytac.)
AGD to chyba kolor kremowy sprawdze jutro.

szpulek

  • Gość
Odp: [x308] nr/symbol wnetrza?
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2009, 10:44:16 am »
Dzieki Jarek, tak dokladnie, AGD to kremowy, ja tez mam kremowy, ale nie wiem czy dokladnie taki sam, na ktorych drzwiach jest jakas kartka? pzdr

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: [x308] nr/symbol wnetrza?
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 07, 2009, 19:49:20 pm »
sorry AGD jest oatmeal .
  JAGUAR
XJ8 [1998+],
XJ6 , Vanden Plas, XJ12,
Sovereign ['88-'97],
XK8 [97+]
XJS 2D Conv., [86-96]
S type [00+]
 
Almond AGM
Black LEG
Barley AFW
Blue JEF
Cashmere SDZ
Coffee SDC
Cream NDR
Doeskin AEE
Grey LDY
Ivory NED
Magnolia AEM
Nimbus LFJ
Oatmeal AGD
Parchment HEZ


jarek-jerryjag

  • Gość

szpulek

  • Gość
Odp: [x308] nr/symbol wnetrza?
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2009, 21:27:03 pm »
Jarek, dziekuje Ci za pomoc, widze, ze w numerze czesci wystepuje symbol koloru, moze po prostu rozbiore boczek i to gdzies bedzie naklejone/nabite? W zalaczniku kolor mojego wnetrza, szczerze to ciezko powiedziec czy to jest to samo.. pzdr