Autor Wątek: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.  (Przeczytany 4252 razy)

tomda

  • Gość
Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« dnia: Maj 04, 2009, 17:56:22 pm »
Chciałbym zapytać co w Waszym odczuciu wpływa na poczucie komfortu w naszych jag-ach. Zdaję sobie sprawę z subiektywizmu ale chcę poznać odczucia innych. Myślę, że porównania pomiędzy modelami Jaga jak i z innymi markami też mają sens. Dla mnie osobiście dużą frajdę sprawia wygląd z jego klasyczną sylwetką, na drugim miejscu obstawiam silnik i to co on generuje (przyśpieszenia, dźwięk...).  :-tylko

magic

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2009, 18:50:06 pm »
Jasne beżowe wnętrze, wysokiej jakości drewno, wszystko to pięknie spasowane, miękkie skóry, cisza spokój. Na mnie najbardziej w jagu działa wnętrze nie ma drugiego samochodu z takim wnętrzem jak jag  :-tylko

szpulek

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2009, 11:46:02 am »
A ja powiem szczerze, ze denerwuje mnie ta cisza w srodku.. Wolalbym czasem jednak uslyszec, ze jade V8mka ... pzdr

skorpion23

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2009, 11:57:29 am »
Mnie też troszkę denerwuję ta cisza  :( Muszę otwierać okno,żeby usłyszeć V12 jak pięknie mruczy  :-super

Pieterek

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2009, 13:35:08 pm »
Mnie podoba się odczucie, że jestem częścią tego mechanizmu, to ja , a nie żaden komputer decyduje co się zaraz stanie i to ode mnie zależy jak szybko znajdę się u celu podróży. Druga rzecz to zapach: im starszy Jaguar tym lepszy zapach.

tomda

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 05, 2009, 13:59:00 pm »
Nie góruje nad BMW bezpośredniością układu kierowniczego ani zawieszeniem przy szybkich manewrach. Ustępuje Lexusowi wycieszeniem (szczególnie tych dzieków z podwozia). Pomimo tego jest "the best" dominuje nad wymienionymi klasyką budowy, formy i wyposażenia. Kierowca Jaga czuje się pewnie komfortowo i prestiżowo !!!  :-A

batol

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 06, 2009, 21:38:46 pm »
Mnie podoba się odczucie, że jestem częścią tego mechanizmu, to ja , a nie żaden komputer decyduje co się zaraz stanie i to ode mnie zależy jak szybko znajdę się u celu podróży. Druga rzecz to zapach: im starszy Jaguar tym lepszy zapach.

szczególnie automat heheheh

jarek-jerryjag

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 07, 2009, 03:09:31 am »
Mnie też troszkę denerwuję ta cisza  :( Muszę otwierać okno,żeby usłyszeć V12 jak pięknie mruczy  :-super
ja zrobilem dziury w tlumikach ;D ;D ;D :-wstyd ;D ;D ;D

szpulek

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 07, 2009, 07:42:32 am »
Ja myslalem o wypruciu katalizatorow (nie ogladalem jeszcze ile jest sond i jak sa rozmieszczone) i ewentualnie tylnych tlumikow.. Hmm, dziury moga nie przejsc przegladu :( pzdr

magic

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2009, 20:56:34 pm »
Hmm, dziury moga nie przejsc przegladu :(
Szczerze, nie pamiętam kiedy ostatnio jakikolwiek mój smochód wjechał do warsztatu stacji diagnostycznej  :-W

szpulek

  • Gość
Odp: Komfort użytkowania JAG-a; co i dlaczego decyduje.
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 09, 2009, 00:01:52 am »
Nie popieram tej opcji. Nawet jak masz "ustawiony" przeglad to warto wjechac i zobaczyc co sie z autem dzieje.. pzdr