Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Nie działa fotel kierowcy - XJ 40 3.2 1993r. Sovereign

<< < (3/3)

kwiatek:
Bezpieczniki podłokietnikiem sprawdzone- wszystkie OK. Przekaźniki pod maską - znalazłem tylko te przy podszybiu od strony pasażera ( chyba 5 ) - przeczyszczone. Zauważyłem, że w ogóle nie słychać przekaźników, które są w module pod siedzniem odpowiedzialnym za daną funkcję fotela. Gdzie dalej szukać przyczyny ? Napięcie na wiązce zasilającej jest.  Moduł składa się bodajże z 2 wejść - wiązka zasilająca oraz sterująca i 1 wyjście - wiązka na fotel.  Przy odpiętej wiązce wyjścia moduł nie reaguje natomiast przy fotelu pasażera - słychać działanie modułu. Rozumiem że musiałbym szukać przyczyny na wiązce sterującej ?

PS. Czy to ma coś wspólnego z nie działającymi lusterkami ? Do czego służy przycisk "ENTRY" na boczku drzwi kierownicy ? Jest na nim narysowany fotel.

W załączniku moduł kierowcy ( od pasażera ma inne wejścia/wyjścia )

Demo:
Zeby nie zakladac nowego tematu to zapytam tutaj, przez ten okres zimowania przestala mi dzialac czesciowo pamiec fotela, tzn dziala przesuwanie fotela tylko w pozycji tyl i przod czy to na pozycji 1 czy 2 w pamieci. W zeszlym roku wszystko dzialalo wiec pytanie co moze byc tego przyczyna ? 

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej