Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

Nie działa fotel kierowcy - XJ 40 3.2 1993r. Sovereign

(1/3) > >>

kwiatek:
Witam,

Zakupiłem Jaguara i niestety ale nie działa mi elektrycznie fotel kierowcy - brak jakiejkolwiek reakcji. Chciałbym zapytać gdzie znajdę bezpieczniki od fotela ? Przy nodze kierowcy - wszystkie sprawne oraz pod schowkiem pasażera również wszystkie sprawne.

To jest pierwszy temat. Natomiast drugi to brak nawiewu tzn. wieje ale bardzooo leciutko i praktycznie nie ma różnicy czy zrobie nadmuch na szybę czy na pasażera - wieje tak samo na najmocniejszym stopniu ledwo co wyczuć - Gdzie szukać usterki ? Czytałem, że jest to sterowane weżykami z podciśnieniem ? Czy mogły się one jakoś zapchać ?

pozdrawiam serdecznie,

Jaguar XJ40 Sovereign 3.2 1993r.

Boodzio2:
A sprawdziłeś filtr kabinowy, bardzo często o nim się zapomina . Co do instalacji elektrycznej poszukaj schematów pod tym linkiem.http://www.jagrepair.com/Default.htm

chris1796:
A gdzie jest filtr kabinowy w XJ40?

Boodzio2:
Moze nie ma ,nie sprawdziłem ,ale w aucie tej klasy i w tym roczniku powinien być.

katar83:
W XJ40 nie ma filtrów kabinowych. Znaczy sie byly tylko w wersji japonskiej, ale ze swieca szukac pewnie kogokolwiek kto taki filtr kiedykolwiek w zyciu widzial :)
Nawiewy to jest temat rzeka. Moglo sie popsuc wszystko albo nic, jakkolwiek jak chcesz sprobowac to zacznij od podlaczenia ich na krotko i sprawdzenia czy dzialaja jak podasz na nie 14v z akumulatora.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej