Autor Wątek: Jaguar XJS 195kkm , 1993 rok, Bielsko-Biała  (Przeczytany 3860 razy)

Offline piorek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Kocham to forum
Jaguar XJS 195kkm , 1993 rok, Bielsko-Biała
« dnia: Marzec 07, 2017, 20:55:40 pm »
Witajcie
 Co sadzicie o egzemplarzu Jaguara XJS z 1993 roku w cenie 64tys PLN z Bielsko-Białej:


?

Generalnie auto wygląda przyzwoicie, zastanawia mnie tylko czy przy takim przebiegu można oczekiwać bardzo dobrego stanu, bez rdzy?
Na co powinnem zwrócić uwagę?

Link do ogłoszenia:
https://www.otomoto.pl/oferta/jaguar-xjsc-ID6yMLMn.html

Pozdrawiam

Offline richie

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 443
Odp: Jaguar XJS 195kkm , 1993 rok, Bielsko-Biała
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 13, 2017, 00:34:49 am »
ładny, b. rzadki kolor - "marocco red", tek może być bez rdzy ale trzeba sprawdzić wszystkie miejsca, jeśli bezwypadkowy to warto, te auta już tylko drożeją, odwlekanie decyzji o zakupie jest mało korzystne. Fajne jest w poliftowych że podstawowe błędy pokazuje na komputerze, mimo wszystko to skraca diagnozę problemu.

Offline Yoohas

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 1.280
Odp: Jaguar XJS 195kkm , 1993 rok, Bielsko-Biała
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 13, 2017, 01:04:09 am »
Ze zdjęć trudno coś wnioskować, poza tym, że nie podoba mi się tył i przedni zderzak.

XJS koroduje bardziej i gorzej/trudniej niż XJ40. Przy tej cenie powinno być OK z korozją ale oczywiście czeka Cię dokładne sprawdzenie.

Nie chcę jednoznacznie oceniać ale w mojej opinii jednak cena zbyt wysoka. Wydaje mi się, że w pułapie do 45-50k zł można znaleźć bardzo ładne egzemplarze.

Sam sobie w życiu jakoś nie radzę, Więc Biuro Porad dla innych prowadzę.

Offline piorek

  • Forumowicz Executive
  • ***
  • Wiadomości: 276
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar XJS 195kkm , 1993 rok, Bielsko-Biała
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2017, 14:04:31 pm »
Strasznie mnie ciekawi to auto, niestety mam troche daleko i przez długie godziny spedzone w pracy nie moge sobie pozwolic na wizyte.

Człowiek, który go sprzedaje jest konkretny, wszystko wyglada ok, podwozie, tapicerka, lakier stan bardzo dobry.

Jako klasyk, do sporadycznego jezdzenia wydaje mi sie ciekawa opcja  :-tylko

Jedynie żona troche narzeka że kolejne coupe itd....;)