Autor Wątek: Wymiana zderzaka przedniego  (Przeczytany 1826 razy)

ss8

  • Gość
Wymiana zderzaka przedniego
« dnia: Luty 04, 2017, 15:31:38 pm »
Witajcie,

Jestem zmuszony wymienic zderzak przedni i pomyslalem żeby wsadzic zderzak ze spryskami reflektorow.

Jakie czesci do takiego zderzaka musze dodatkowo kupic? Zakladam oczywiscie ze kupuje goly zderzak bez zadnego osprzętu.

Btw. Ma ktos taki zderzak na sprzedaz? Najlepiej czarny

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: Wymiana zderzaka przedniego
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 04, 2017, 16:56:47 pm »
No jak ze spryskami, a masz zwykłe halogeny to nic nie musisz dokupowac. Zakladasz i już. Zaslepki na spryski jedynie jesli sprzedawca nie dodaje do zderzaka
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

ss8

  • Gość
Odp: Wymiana zderzaka przedniego
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 04, 2017, 19:42:59 pm »
Ale ja chce zeby te spryski dziłały :)

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: Wymiana zderzaka przedniego
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 04, 2017, 23:05:46 pm »
To do zmiany zbiornik z płynem, wiązka do zrobienia , silniczki ze spryskami i jakis przycisk do odpalania z palca. To wersja chalupnicza.

Wersja profi to oprócz spryskow i zbiornika, zmiana wiazki, modułu + programowanie manetki zapewne. O ile da sie ja zaprogramowac tak do wersji auta bez xenonow.
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Offline luko_j

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 616
Odp: Wymiana zderzaka przedniego
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 05, 2017, 10:26:34 am »
Musisz kupić: spryskiwacze - ok 70zł/szt, zaślepki - od kolegi Zadka po chyba 100zł / szt. kolega maluje pod kolor od razu ale daje je srebrne więc ja nie malowałem bo idealnie pasują ;) , zbiorniczek najlepiej już z pompkami (są kompletne na alegrzu za ok 70zł), przewody gumiaste do podłączenia sprysków z pompką (najlepiej ori sobie kompletne kup - cena ok 15 zł z alegrzu), przekaźnik mini - nowy ok 15zł, taki z fiata pasuje. Instalacji nie przerabiasz ani nie dodajesz bo jest jest wtyczka od drugiej pompki przy zbiorniczku.  Sam to zakładałem, bo miałem rozwalony przód więc stwierdziłem ze jak już i tak mam zmieniać zderzak to założę spryski bo szybkość paprania lamp w teraźniejszą pogodę jest zatrważająca. Potem musisz już tylko włączyć spryski w gemie. Tej czynności jeszcze nie zrobiłem, bo o ile idsa kupiłem to jeszcze nie miałem czasu go zainstalować żeby się głębiej w aucie pobawić. Może być też tak, że masz to odblokowane w swoim gemie. Ewentualnie zamiast odblokowywać funkcje w gemie można się podpiąć przekaźnikiem czasowym w przekaźnik spryskiwaczy i przeciągnąć przewód inicjacyjny do kabiny i tam gdzieś schować stycznik. Wtedy naciśnięcie stycznika spowoduje uruchomienie przekaźnika na powiedzmy 3sekundy i przez te 3 sek. bedą lać spryski na lampy.
x-type 2004, 2.0d sport, srebrna sierść ;]