Dział Techniczny > XJ-40, XJ-81 (1986-1994)

"easy entry" - czy to na pewno "łatwy dostęp"??

<< < (3/3)

skap:
Dokładnie system działa tak jak kolega Kuba wyżej opisał, tzn. chciałbym aby i u mnie tak to wszystko się odbywało.  :-R  Luqasek mam identyczną przypadłość podczas korzystania z easy entry w X300, lada tydzień prawdopodobnie zrobie do tego problemu podejście, także jak będzie po wszystkim służę pomocą i ewentualnymi poradami.  :-jag
Jannaf pisałeś, że należysz do tych mnie domyslnych, a jednak w dalszej twojego postu wpadłeś na dobry trop, hehe :-K więc nie jest z Tobą aż tak źle. ;)

Luqasek:
o to bardzo miło by było z Twojej strony Skap:) mam nadzieję że uda Ci się to ładnie naprawić, ręczne dosuwanie fotela za każdym razem jest irytujące, ale miałem chyba 5 przypadków w swoim życiu, że fotel się sam dosunął nie wiedzieć dlaczego:) czyli czasami działał, pozdrawiam i czekam na jakieś informacje

kuba:
   Delikatnie sugeruje, bo nie wiem jak w Waszych modelach, wiem ze u mnie sie to cale ustrojstwo wylacza, zeby bylo wesolo pstryczkiem zamontowanym z boku kolumny kierownicy. Moze u Was tez sie da to wylaczyc

skap:
Oczywiście kuba, bez możliwosci wyłączenia tego systemu chyba by mnie coś trafiło za każdym razem ustawiać fotel, szczególnie jezdzac po miescie i wysiadając x razy na godzine. W X300 jest to dokładnie małe pokrętło z lewej strony kolumny kierownicy, polecam ustawienie w trybie "off" do czasu naprawy easy entry  ;D ;D ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej