Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ300 Myszków 1997r,

<< < (2/3) > >>

tasiu:
Po numerze VIN wychodzi że to nie jest 4.0 tylko 3.2 211 koni, a w ogłoszeniu jest że to 4.0l. Szkoda, myślałem że to 4 litrowy motor. Ktoś ma dostęp do pełniejszych danych i może to zweryfikować?

@edit
Sprzedający twierdzi że jest 4.0 i to jakiś błąd w papierach być musi. Maglownica sie poci, zegarek nie działa, tylne klocki do wymiany (kupił-nie zmienił), zderzak przód do malowania bo dobił na parkingu do samochodu i lakier odprysnął ("nie wiem czy nie był szpachlpwany"). Dziś albo jutro mam dostać zdjęcia na maila. Z rozrządem i silnikiem nie robił nic poza wymianą uszczelki pokrywy zaworów.

msiwow:
Jeśli korzystasz z VIN dekoderów ogólnodostępnych w sieci to są o d.. potluc i za bardzo nie można się nimi sugerować.

Może z VINem ktoś ci na forum pomoże.

Nie znajdziesz idealnego kota w tej cenie. Największym problemem jest to ile jeszcze wyjdzie oprócz tego co mówi sprzedający. Te samochody zazwyczaj są w kiepskim stanie między innymi dlatego, że częsci nie ma w każdym kiosku jak do vaga.

Zegarek nie działa w każdym i z tym na dzień dobry musisz się pogodzić, tak samo z podsufitka na pinezki i matowym lampami z przodu.

tasiu:
O podsufitce też wspominał. Że niby wisi. Wiem że nie ma idealnego jaguara za takie pieniądze, ale przynajmniej wiem że sprzedający nie ukrywa malowania 2 elementów i lekkiego dzwonu z przodu- chodzi o spasowanie tych lamp. Tak jak wspominasz, nie wiadomo co wyjdzie po zakupie- maglownicy nigdzie niestety nie znalazłem, nie wiem ile może kosztować regeneracja , niestety.

msiwow:
O maglownice możesz zapytać użytkownika XJSC

Jaguar Gieremek też ma wszystko tylko ceny dyskusyjne.

Choina:
Według vinu wychodzi że to silnik 4.0. Bardzo słaba wersja. Brak elektryki fotela (tylko przód-tył, reszt z kółka z boku), brak tempomatu, brak układu trakcji. Walony lewy przód. Zderzak nie kompletny, grill od Sovereigna, lampę sprawdzić czy nie od angola, bardzo zniszczone wnętrze jak na ten przebieg.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej