Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ X300 BOLESŁAWIEC 1996r

<< < (3/4) > >>

Malfoy:
Nie znam się na takich rocznikach ale ... coś dorzucę od siebie odnośnie LPG przydała by się mu już lekka modyfikacja: napewno wtryskiwaczy, reduktory słabo widać ale lata świetności to juz mają za sobą .

maron:
Naturalnie niczego tu nie sugeruję ale wolałbym tą łąkę niż tego jaguara.....

Demo:
Jesli jest brak jakiegokolwiek paska lub ma inna barwe lub jest choc o 1mm krzywy to auto nigdy sie nie sprzeda bo nikt go nie bedzie chcial i wtedy nadaje sie juz tylko na zlom :D

Jedrzej:
Pasek, a kij ze szparunkami, ja lakieruję swoje auta co chwilę, jak mam rysę albo mi ktoś w mieście oszura, moje auta mają ciągle terminy w lakierni bo nie znoszę kancerów. Ale tutaj popatrzcie na tylną klapę, i prawy tylny błotnik, cienie i linia drzwi, czy to nie daje do myślenia? Zaznaczam że dostałem pasem po dupie od zarządu, i nie wolno mi wróżyć z pikseli. Gdybym mógł się wypowiedzieć w starym stylu... ehhh.

msiwow:
No przecież mówiłem o tym na samym początku... To tu dywagacje na temat przebiegu i odcieniu pasków. Stanieje poniżej 20 i jak jeździ prosto pod warunkiem, że stopy dołem nie wystają to można myśleć.

Ach... Zapomniałem, nawet jak będzie kosztował 15 to potencjalny kupujący będzie wymagał stanu igła.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej