Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ40 1991r. z silnikiem z X300 Miejska Górka 10.000zł

<< < (2/2)

Jedrzej:
Suzuki grand vitara, tak nie chwal się tym, bo wstyd. Tu nie ma zdjęć wnętrza i pod deklem silnika. Jeśli wszystko jest takie ja na fotkach, to dyszka nie jest chyba wygórowana, może sie da coś uciąć. Dla mnie na plus, do obejrzenia w punkcie.

Wydechy nawet zacny maciejat założył z chin, więc spoko se dorobisz z żuka.

Yoohas:
Jeśli jesteś tym dredem, którego auta znam z np. capri.pl i z relacji Garażu Marcina to XJ40 nie będzie dla Ciebie wyzwaniem.

Przy Granadzie to auto w ogóle nie rdzewieje, graty łatwo kupić.

Ale ten konkretny egzemplarz odpuściłbym.

@Demo - gdzie kupiłeś końcówki za 500 zł? Ja kilka tygodni temu kupiłem dwie nowe za ok. 120 zł/sztukę. Już zamontowane ;)

Jedrzej:
Capri jest zajeeeeeeeeeebiaszcze!!!!!  zazdraszczam!!!!

dred:

--- Cytat: Jedrzej w Listopad 25, 2016, 18:45:02 pm ---Suzuki grand vitara, tak nie chwal się tym, bo wstyd. Tu nie ma zdjęć wnętrza i pod deklem silnika. Jeśli wszystko jest takie ja na fotkach, to dyszka nie jest chyba wygórowana, może sie da coś uciąć. Dla mnie na plus, do obejrzenia w punkcie.

Wydechy nawet zacny maciejat założył z chin, więc spoko se dorobisz z żuka.

--- Koniec cytatu ---

Suzuki grand vitara? Nie zrozumiałem. Może za krótko tu jestem. ?

--- Cytat: Yoohas w Listopad 25, 2016, 18:57:09 pm ---Jeśli jesteś tym dredem, którego auta znam z np. capri.pl i z relacji Garażu Marcina to XJ40 nie będzie dla Ciebie wyzwaniem.

Przy Granadzie to auto w ogóle nie rdzewieje, graty łatwo kupić.

Ale ten konkretny egzemplarz odpuściłbym.

@Demo - gdzie kupiłeś końcówki za 500 zł? Ja kilka tygodni temu kupiłem dwie nowe za ok. 120 zł/sztukę. Już zamontowane ;)

--- Koniec cytatu ---
Zdecydowanie jestem tym dredem.

A może jakiś klubowicz chce się pozbyć swojego pewnego i sprawdzonego auta lub wie co z sieci jest warte uwagi?

Demo:
Sprawdzilem, koncowki niecale 200 od sztuki ale oryginalne, zadne zamienniki :) juz poprawiony poprzedni wpis.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej