Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

jaguar xj40 1993

(1/6) > >>

jagmaniac:
Witam,
tego znalazlem. Macie moze jakies info na jego temat, lub mozecie ocenic to co widzicie.
Cos podejrzanego? A moze to forumowy?

Takze jesli jest ktos kto by mogl podjechac i go obejrzec, bede niezmiernie wdzieczny.
Z gory dzieki

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-xj-jaguar-xj6-samochod-z-dusza-stan-idealny-ID6yB1RW.html

przebie
Oferta od Osoby prywatnej
Kategoria Osobowe
Marka Jaguar
Model XJ
Wersja XJ40 (1986-1994)
Rok produkcji 1993
Przebieg 182 000 km
VIN SAJJFALG4AJ679949
Rodzaj paliwa Benzyna
Typ Sedan/Limuzyna
Kolor Czarny

Yoohas:
XJ6 czyli najuboższa wersja. Do tego pierwszy właściciel nie dokupił nic.

Brak klimy, brak skóry (akurat takie fotele lubię najbardziej ale większość ceni sobie "skóry"), brak el. foteli, brak chromów.

Kierunkowskazy boczne w mojej opinii są z roczników wcześniejszych.

Powiedziałbym tak - jeśli ktoś chce sobie pojeździć xj40 to może być ciekawy wybór. Uboga wersja więc mniej rzeczy do zepsucia ;) Szyberdach jest, szmata na fotelach jest, więc brak klimy nie musi doskwierać. Szkoda, że 3.2. I opony festynowe.

Gdybym coś chciał dobrać do kolekcji to bym pomyślał. Ale w okolicach 15k zł.

Demo:
W srodku wyglada ladnie, co do "szmaty" to rzadko sie juz je spotyka a tymbardziej jasne wiec to moze byc taki smaczek na +
Kolega Frost84 jest taka wersja wrecz zachwycony, nie powiem bo ma w sobie swego rodzaju urok.
A jak to jest z tym paskiem bocznym bo wyglada inaczej niz "standardowe". Felgi i opony do wymiany ale to kwestia gustu.

niewaskieauto:
Ciekawa opcja, przyzwoita taczka biedny ale w końcu  to jaguar.

Jedrzej:
Całkiem nieźle polakierowany, czysty i prosty. Szmaty są piękne, i opony też są klasa, mi się podoba wszystko, jeśli można powiedzieć że podoba mi się 40... Uważam że to jest jeden z lepszych kwadratów wśród prezentowanych tu kredensów. Szkoda że nie w Bytowie, pojechałbym go obmacać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej