Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar xj x350 4.2 v8

<< < (3/4) > >>

Jedrzej:
Co wy tak marudzicie, Choina napisał idealnie. Fura jest w cenie X-type. Jest kompletna, działa. W Słupsku raz byłem, oglądałem auto które ścioraliście. Od początku gje jakoś dobrze widziałem. Teraz to jest auto kolegi MarcinICA, zapytajcie czy jest fajne, czy złom.

Mam pojechać za koszt paliwa? Nie ma sprawy.  Ponad trzysta kilometrów w paliwie, plus drobna rekompensata czasu, i powiem co to za auto. Z Gdańska do Słupska tak wyjdzie.

Skiciu:
Badanie techniczne do 16/10/2016  - ciekawe czy przejdzie badanie ;)

Jedrzej:
BT hahahahahahhaah  No takiego hitu to jeszcze nie widziałem...  :-hehe Skiciu dałeś po garach, HAHAHAHA  :-super

zxc123:
Witam

Jestem wlascicielem tego auta, kilku z was ma troche racji jak i kilku sie myli. Auto bylo bite to nie jest zadna tajemnica jednak podluznice, fartuchy el. konstrukcyjne sa cale. Zawieszenie nie jest wytluczone, auto jest w jednym kolorze procz jednego przedniego blotnika(takie juz kupilem) dysze od spryskow sa tylko na zdjeciu byly zdjete do czyszczenia. Remont silnikawyniosl mnie ok 5 tys, glowice planowala najlepsza osoba w miescie, silnik rozbieral i skladal rowniez najlepszy fachowiec jakiego znam, jest to v8  a silnik musial wyjechac z samochodu wiec nie dalbym tego zadnemu andrzejowi w garazu. Troche Panowie przesadzacie. Zarzut dotyczacy listew, prosz mi powiedziec czy x358 ma listwy? Widze ze ma Pan mala wiedze chyba na ten temat. Moglem wystawic to auto nawet i za 35 czy 40 ale sprzedawalbym je rok czasu, jak Panowie wiecie to nie nest vw polo ani audi a4 i sprzedac takie auto nie jest latwo, stad taka cena, chce kupic nowsze, drozsze auto i potrzebuje je spieniezyc. Nie piszcie wiec prosze bzdur bo podejrzewam ze auto jest technicznie w lepszym stanie niz nie jedno z aut uzytkownikow tego forum. Wiadomo ze nie bedzie to nigdy auto kolekcjonerskie ale to wciaz dobry, szybki i sprawny samochod w dodatku za smieszne pieniadze. Pozdrawiam uzytkownikow i ich idealne samochody.

Choina:
To nie jest X358 tylko X350 nie udolnie przerobione na X358. Brakuje przede wszystkim grilla, błotników z wlotami i chociażby lusterek z kierunkami. Nadkoli brak bo albo za drogie albo brak na allegro. I do tego 3 rodzaje gównianego satexu w przednim zderzaku (sorry 2, bo 1 jest ori). Na chwilę obecną to jest zlep.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej