Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

jaguar xj MKI, 1985, z usa

<< < (2/2)

marmad:
Umówmy się....
To konsumenci kształtują wartość rynkową pojazdu.
Jeżeli ten oto egzemplarz nie znalazł kupca przez te kilka miesięcy, to znaczy że nie jest warty pieniędzy których oczekuje sprzedawca.
Dobry egzemplarz serii III znika z ogłoszenia już po kilku godzinach, max kilku dniach.

Ten Jag ma potencjał, jest znakomitą bazą do remontu ale niestety za inną kwotę.

Przeznaczając na pojazd 25-30k jesteśmy w stanie znaleźć egzemplarz który znacznie niższym nakładem $$ doprowadzimy do przysłowiowej "perły".

Ps. zapomniałem:

-wyjąca pompa wspomagania
-pęknięta szyba czołowa (ok 25-30 cm),
-wieszający się wskaźnik prędkości,
-szalejące kontrolki na desce rozdzielczej podczas jazdy

Radio amerykańskie- zbiera tylko stacje "połówkowe".


jagmaniac:
dzieki za info, a tak ladnie wyglada na zdjeciach...

szukam dalej, bardzo mi zalezy na czyms z lat 80tych, i nie mam niestety czasu na gruntowne remonty od poziomu bazy... sklonny jestem zakupic cos co wymaga dopieszczenia ale nie poteznego remontu

Yoohas:

--- Cytat: jagmaniac w Wrzesień 29, 2016, 17:21:24 pm ---szukam dalej, bardzo mi zalezy na czyms z lat 80tych, i nie mam niestety czasu na gruntowne remonty od poziomu bazy... sklonny jestem zakupic cos co wymaga dopieszczenia ale nie poteznego remontu

--- Koniec cytatu ---

To może za te okolice 25k zł kup przyzwoitego Daimlera X300, może LWB. Taniej już było a można potrzymać w garażu kilkanaście lat przy okazji mieć frajdę z jazdy. Seria III a X300 to jednak przepaść w kategorii "utrzymanie" i "daily car".

Tak jak napisał Witek12345 te auta już mają 30 lat i więcej. Są marnie wykonane, jeśli nie widzisz śladów korozji to znaczy, że blacharka będzie kosztować 20k zł :) Jeśli widzisz bąble to już będzie grubo. Tkaniny się rozłażą w palcach, gumy sparciałe.

Według mnie hodowanie x300 na klasyka będzie przyjemniejsze.  :-super

jarecky:
Jesli zdecydowałbys sie moze na X300 to mam ciekawego XJR'a z 95r po gruntownej renowacji :) Tak nawiasem tylko

MicGin:
Dyskusja na temat jaki model wybrać przeniesiona tu ---> http://jaguarclubpoland.net/forum/index.php/topic,34081.0.html

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej