Autor Wątek: Nie działa ogrzewanie z prawej strony! Pomocy!  (Przeczytany 1223 razy)

racunio90

  • Gość
Nie działa ogrzewanie z prawej strony! Pomocy!
« dnia: Wrzesień 11, 2016, 22:16:40 pm »
Witam,

Od niedawna jestem właścicielem Jaguara S-type 3.0 V6 2002r. Od momentu kiedy go kupiłem nie działa w nim ogrzewanie z prawej strony (zarówno na kierowcę jak i na szybę). Jest to bardzo uciążliwe przede wszystkim kiedy pada i paruje mi połowa przedniej szyby, a zdarza się to często bo mieszkam w Anglii:). Mechanik nie był wstanie zdiagnozować gdzie leży problem, powiedział mi że to na pewno będzie pierdoła ale ze względu na to że będzie tu dużo roboty i rozbierania to koszt naprawy może wynosić OD 250 funtów w górę. Spróbowałem także uzyskać jakieś informacje w zakładzie specjalistycznym Jaguar/Land Rover. W tym miejscu nie dowiedziałem się już nic po za tym że stawka godzinowa to 60 funtów netto i ile godzin będą diagnozować tyle trzeba zapłacić. Zależy mi na rozwiązaniu tego problemu ale z drugiej strony nie chcę ponosić z byt dużych kosztów jeżeli to faktycznie miałaby być opisywana wcześniej "pierdoła". Czy ktoś z was spotkał się już z podobnym problemem? Od czego powinienem zacząć?

Offline Driv3rrrr

  • Forumowicz Daimler
  • *****
  • Wiadomości: 3.457
Odp: Nie działa ogrzewanie z prawej strony! Pomocy!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 11, 2016, 23:08:14 pm »
Poczytaj forum. Dla ułatwienia podam tagi - elektrozawor ogrzewania, moduł ogrzewania
AutoPro & Shop - tel. 796 260 092
Jest - Range Rover Sport 3.6 TDV8

Lojzek

  • Gość
Odp: Nie działa ogrzewanie z prawej strony! Pomocy!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 17, 2016, 20:00:12 pm »
Czy Twoje auto było po stłuczce,  a jeśli tak, to czy było walnięte z tej samej strony, z której tkwi problem ogrzewania?