Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XF - czy ktoś zna to auto? VIN: sajwa0fa2ahr58780

<< < (2/4) > >>

Smol:
Witam
Mam okolo 10 zdjec tego auta ,  moge odsprzedac aczkolwiek z zewnatrz miał tylko rysy i oderwany zderzak.
Uszkodzenia byly od spodu , miedzy innymi wyrwana miska skrzyni biegów i komunikat o jej usterce.
Jedrzej jesli moglbys podjechac i zweryfikowac co w nim trzęsie tak naprawde zrobil bym przelew na paliwo . Sprzedajacy zgania na koła jakby nie mogl ich wyprostować.

Poza tym raport pokazuje ze wlasciciel z usa ma prawo do dysponowania nadal tym autem ale moze to da sie wyjasnic.

Jedrzej:
Z punktów technicznych, to nie takie łatwe, siedząc w aucie trudna sprawa z takimi oględzinami. Umówcie jakąś sensowną kontrolę, rozmawiajcie z właścicielem aktualnym, wezmę aparat, i jak tam kto chce tak nagram, zapytam. Kontakt tel na priv, omówimy szczegóły. Widzę że chętni są, mnie to auto nie interesuje, więc nie będę dzwonił do właściciela, tylko obejrzę i udokumentuję to na czym wam zależy, zwracając uwagę według własnych doświadczeń. Zadzwonię też na bieżąco, w trakcie "macanka". 

gonzo7:

--- Cytat: Smol w Wrzesień 06, 2016, 09:05:13 am ---Sprzedajacy zgania na koła jakby nie mogl ich wyprostować.

--- Koniec cytatu ---

 :-hehe

Jędrek bierz ze sobą lewarek i zacznij od przekładki kół od siebie ;)

Swoją drogą może warto by otworzyć nowy dział "Handlarzyna - dzieła wybrane"

Jedrzej:
HAHAHAHAHAHHA, dobre, już widzę jak koleś się na to zgodzi, skoro na 245% wie że napęd krzywy, albo konwerter się "trzepe". Koła i wał się wyczuje podczas jazdy, tylko nie wiadomo czy handlowiec będzie taki chętny żebym mu grubo przetrzepał auto na wieszaku, typu wsiadaj i jedź w powietrzu, a ja sobie ponagrywam, i popatrzę od dołu co tu "trzepe".

Smol:
Jakby to byla tylko skrzynia przy cenie 60 no to mozna ryzykowac.
Duza zagadka to auto.

Z ciekawostek jeszcze gosc gada ze po 5km telepanie ustaje i na pewno to wina opon lub felg  :-A
A i oczywiscie max 1000 opusci wiecej nic.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej