Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 X300 3.2, Benzyna+gaz "Stan IDEALNY" Miękinia

<< < (3/6) > >>

jaskimis:
Z tym, ze cena to sie nie mogę zgodzić. Miałem na samochód ok20k i w tej cenie niewątpliwie wygrał ten samochód. Po 1 samochodem jeździł bardzo miły 70 letni Pan, kotka robił pod siebie. Blacharka była robiona sezon temu, brak najmniejszych wad lakieru od rdzy. Ze strony technicznej samochód w 99% sprawny, jedyne co muszę zrobić to wyregulować obroty na gazie ponieważ od nowości nie były regulowane. Jagura sam robił właściciel pod siebie (swych czasów był mechanikiem samochodowym). Jestem jego 3 właścicielem, przede mną była Firma która kupiła samochód z salonu oraz sprzedający.
Do autka dostałem faktury za wymienione części, książkę serwisowa, oryginalne instrukcje a nawet fakturę zakupu z Salonu Jaguara Polska za kwotę 154kk zł. Co do innych lamp-mieliście racje ale by wymieniane nie ze względu na dzwona tylko na estetykę, oryginalne przód i tył z tego modelu x300 dostałem do auta, nie bede wspomniał o oryginalnej dojazdówce, podnośniku itd. Bym zapomniał, wchodząc do garażu natknąłem sie na kanał co mnie miłe ucieszyło.

Szkoda, ze macie takie podejście. Tanie nie znaczy złe, w tym przypadku mogę z ręka na sercu powiedzieć, ze samochód w tym stanie jest więcej warty. Ale jestem tylko lalikiem, nie znam sie na samochodach :)
Żeby nie było auto oglądałem z zaprzyjaźnionym mechanikiem.


Jedrzej:
Ostatnim który tu coś kupił tanie i dobre, to bylem ja, dosyć dawno temu... więc nie jest nas zbyt wielu, życzę szczęścia, i tego żebyś wkrótce nie był stałym bywalcem strony technicznej XJ.

Yoohas:
Dołączam się do życzeń.

Tylko dlaczego przy wymianie tychże lamp cały przód mu się rozjechał?

chris1796:
Gratulacje

Zobacz o jakie padło pytałeś na początku a co kupiłeś.
Pochwal się w galerii.
Tanio nie musi oznaczać źle. Niech Ci da dużo frajdy.

Yoohas:
Tylko?

To był 1995 r.

Mam katalogi z 1995 r. i tam był test Daimlera Six x300. Cena niewiele ponad 200k zł.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej