Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar XJ6 X300 3.2, Benzyna+gaz "Stan IDEALNY" Miękinia

(1/6) > >>

jaskimis:
Witajcie!
Jako, że swoich poszukiwań nie skończyłem natknąłem się na ciekawego kotka mianowicie:
http://olx.pl/oferta/jaguar-xj6-x300-3-2-stan-idealny-CID5-IDhhIX7.html#d124657a0d

Opis:
Na sprzedaz Jaguar XJ 6 model 300.Samochod w swietnym stanie technicznym i wizyalnym w najladniejszym kolorze z palety Jaguara.
Pelne wyposazenie lacznie z pamiecia siedzen i el regulowana kierownica.
Auto kupione w salonie polskim fv do wgladu.
Jaguar po profesjonalnym remoncie nadkoli i progow.
Duzo nowych czesci plus duzo w zapasie do auta gratis.
Gaz sekwencyjny zalozony ok 2 lata temu ( przejechane 15000 km)
Wszystko sprawne , auto swietnie sie prezentuje, czyste i poszanowane.

Po rozmowie telefonicznej dowiedziałem się, że sprzedający jest zmuszony sprzedać auto ze względu na remont. Jaguar był użytkowany tylko od niedzieli albo na krótkie wyjazdy, a felgi które widnieją w tle są od Kota.

Proszę o informację czy ktoś zna ten samochód, może właściciel jest na forum?
Umówiłem się na jutrzejszą wizytę ale wolę widzieć więcej od znawców w tym temacie.


Pozdrawaiam :)


Yoohas:
Nie udało się chłopakom przyzwoicie poskładać przodu po stłuczce/wypadku.

Lampy przednie na moje oko od x308.

Kilka lat temu oglądałem takiego x300 - dokładnie ten kolor i taka tapicerka. Może to ten sam? Szczególnie, że tamten miał tylne nadkola w stanie "za chwilę agonia".

Cóż to za dobry samarytanin, który montuje gaz do auta robiąc 7kkm rocznie?

jaskimis:
@Yoohas i jak reflekcje?

Jedrzej:
Jeśli profesjonalista nie cieniuje lakierów na sąsiednich elementach, to mi już się nie chce nawet marudzić.... Nie mam opinii na temat tego auta.

Niunia:
Wszystko to cacy - ale ten kolor nie jest najladniejszy z palety Jaguara.

Najladniejszy to moj - HGZ - british racing green ( czy jak mu tam po angielsku )     :-tylko i w tym kolorze!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej