Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X300, 1997, 3,2 R6, 136 t.km, 15900 zł, Jędrzejów

<< < (2/2)

Jedrzej:
Cytat z ogłoszenia> zabezpieczający przed prawdą:

Niniejsze ogłoszenie nie jest i nie może stanowić podstawy
do dochodzenia roszczeń w rozumieniu przepisów ustawy z dnia
27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej
oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176 z zm.),
oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r.
Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z zm.)

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

Informacje umieszczone na stronie internetowej służą jedynie celom informacyjnym. Nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz opisu towaru ani zapewnienia w rozumieniu art. 4 Ustawy z dnia 27 lipca 2002 roku o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej

Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia

Indywidualne uzgodnienie właściwości i specyfikacji pojazdu następuje przy sprzedaży auta

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Moim zdaniem to polakierowany samochód, i to niedawno, jest wybitnie świeży, nie zgadza się żadna linia, lakiernik zrobił dobrą robotę, ale nie zgadza się żadna linia, ani z przodu ani z tyłu. Po przeczytaniu ogłoszenia, tego bełkotu, ładowania makaronu na uszy, nawet nie mam zamiaru wczytywać się bo nie chce. Na miejscu mnie nie będzie na pewno, nie kupuję tego kitu.

Zdjęcia, tam gdzie trzeba, to jakość w dół, niska, a gdzie można to HD.

Rapala:
Dziękuję Wam za odpowiedzi. Trochę ochłonąłem i raczej na początek poszukam czegoś wokół komina. Może coś trafię albo nabiorę doświadczenia :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej