Autor Wątek: Jaguar S type, 2,5 B, czarny, automat, Kutno  (Przeczytany 3077 razy)

Offline zbori1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Kocham to forum
Jaguar S type, 2,5 B, czarny, automat, Kutno
« dnia: Sierpień 06, 2016, 12:18:49 pm »
Witam. Znalazłem ciekawego Jaguara na jednym z portali. Proszę o spostrzeżenia.
Cena: 15900 zł
Marka Jaguar
Model S-Type
Rok produkcji 2003
Przebieg 227 000 km
Pojemność skokowa 2 500 cm3
Moc 200 KM
Rodzaj paliwa Benzyna
Skrzynia biegów Automatyczna hydrauliczna (klasyczna)
Kolor Czarny
Kraj pochodzenia Holandia
Serwisowany w ASO Tak

http://otomoto.pl/oferta/jaguar-s-type-2-5-v6-navi-dotykbananyclimatrautswiezy-importmegagwarancja-ID6ywaUp.html#9c97a647ac


Offline zbori1

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Kocham to forum
Odp: Jaguar S type, 2,5 B, czarny, automat, Kutno
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 09, 2016, 21:24:01 pm »
Właśnie wróciłem z oględzin tego pojazdu. Odradzam wszystkim kupno tego złomu. Po pierwsze cały przód razem z szybami był robiony. Maska i błotniki pomalowane tak słabo że nawet było widać ślady po szlifowaniu. Do tego grubość lakieru się nie do końca zgadzała bo na wielu elementach przekraczało 300... Kolejną rzeczą jaką zobaczyłem było spawanie prawej ćwiartki. Myślę że w domu sam lepiej pospawałbym. Oczywiście muszę też zwrócić uwagę na praktykę osób sprzedających w tym komisie. Jeden z Panów oświadczył, że pojazd będzie można zwrócić w ciągu 14 dni gdy będzie jakaś wada ukryta. Na pytanie czy zostaną oddane wszystkie pieniądze. Pan oświadczył, że całość zapłaconych pieniędzy będzie oddana. I dodał że cena wynosi 15800 zł a na umowie będzie 7000 tyś zł z uwagi na dużą akcyzę.  W tym momencie obróciłem się, wyśmiałem ich i pojechałem w drugą stroną ciesząc się że wydałem tylko 400 zł na bramki i na paliwo.

Z plusów mogę powiedzieć że silnik, skrzynia i całe wyposażenie działają bdb.