Autor Wątek: Jaguar 3.0 bordowy , Gdynia, szwajcar , uwaga.  (Przeczytany 5889 razy)

sly_PL

  • Gość
Jaguar 3.0 bordowy , Gdynia, szwajcar , uwaga.
« dnia: Lipiec 24, 2016, 15:58:41 pm »
Witam,

2001, 3,0pb, borodowy, automat, jasne, skóry, sprowadzony ze Szwajcarii 06.2016r, przebieg dekl. 191tys., charakterystyczne naklejki na masce i na błotnikach (skoropin), których nie da się raczej ściągnąć nałożony clar na cały samochód, lub ponownie malowany łącznie z naklejkami.

Auto pierwotnie wystawione w Polkowicach 06.2016r za kwotę 10800zł już opłaconego. Sprowadzone przez miejscowego dostawcę ze szwajacarii. Auto intensywnie prane, byłem chyba 1 osobą w Polsce, która go widziała i odpalała. Jak wsiadłem to skóry były tak mokre, że woda się wyciskała. W aucie mocno palone, podsufitka od strony kierowcy powypalane dziury. Po odpaleniu cały zestaw pasków napędowych wraz z rolkami tarabanił jak grzechotka (uwaga po 20 min jakby dźwięk ustaje, ale żywotność łożysk i pasków mówi dowiedzenia). Lakier ponownie nakładany + clar około 200mikro (bez dachu), szpetne naklejki zostały pociągnięte i są pod klarem. Opony jakieś m.china młody rocznik. Długo stał bo tarcze, klocki ruda straszna. Olej dosłownie muł z bagien. Po otwarciu drzwi na łączeniu z przednimi błotnikami ruda i pęcherze.
Książka niby potwierdza to co jest na liczniku, ale wlepka np. serwisu klimatyzacji z 2014 była z Czech ;).  Żadna wlepka nie była ze szwajcari (pewnie zostały juz usunięte).



http://olx.pl/oferta/jaguar-x-type-3-0v6-234ps-4x4-full-szwajcar-serwisowany-zamiana-CID5-IDgDqm3.html#69c779d3a4

Gdynia1

  • Gość
Odp: Jaguar 3.0 bordowy , Gdynia, szwajcar , uwaga.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 28, 2016, 12:12:26 pm »
W tym autohandlu (mają minimum trzy oddziały, jeden w Centrum, jeden w Chyloni, trzeci gdzieś w Gda) stoją jeszczez 3sztuki XJ X308. Wszystkie legitymują się niskimi przebiegami, 100-120k., ogłoszenia- laurka, książki serwisowe, serwisy ASO itp. Na żywo tragedia, nie ma co nawet tego komentować, jeden w ogóle nie odpalał jak przyjechałem inny z uszkodzoną klapą, strasznie brudny w środku,  jeśli ktoś zasugeruje się i jedzie przez pół polski współczuję.

Offline lukasz_slask

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 84
  • X-TYPE 2.5
Odp: Jaguar 3.0 bordowy , Gdynia, szwajcar , uwaga.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 28, 2016, 15:06:04 pm »
To brzmi jak opinia konkurencyjnego handlarza :D Do tego autor tego posta, wygląda jakby zarejestrował się specjalnie żeby napisać tę opinię.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2016, 17:34:31 pm wysłana przez MicGin »

sly_PL

  • Gość
Odp: Jaguar 3.0 bordowy , Gdynia, szwajcar , uwaga.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 28, 2016, 15:54:57 pm »
Autor tego posta napisał go , aby inni nie marnowali czasu na to auto. Ja swój czas szanuje. Jak ktoś chce kupić to cudo proszę bardzo. Każdy ma prawo do swojej opinii. Ale to ci jest napisane w tej aukcji to mija się z prawdą.  Za to twój komentarz można uznać tylko za spam.

Gdynia1

  • Gość
Odp: Jaguar 3.0 bordowy , Gdynia, szwajcar , uwaga.
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 28, 2016, 17:36:27 pm »

To brzmi jak opinia konkurencyjnego handlarza :D Do tego autor tego posta, wygląda jakby zarejestrował się specjalnie żeby napisać tę opinię.

Pozdrawiam

Nie jestem handlarzem, po prostu miałem przyjemność oglądać koty z tej zagrody jakieś 2-3 tygodnie temu;p od nich zacząłem poszukiwanie swojego pierwszego XJ i trochę załamałem ręce, bo ja mam do nich 15 minut pieszo, ale są ludzie jadący po 3-4 godziny, nie potrafię zrozumieć tych podkolorowanych opisów na aukcjach. Jak szukałem dwa lata temu mercedesa W140 to też tam zajrzałem, bo mieli wystawiony 'perfekcyjny ezgzemplarz' na internecie. O dziwo w tym roku nadal stał na tym placu;p
Autohandel ma bardzo słabe opinie w Trójmieście, można poczytać to na jakichś ogólnych forach. Dziesiątki osób opisujących różne sytuacje. Jakiś czas temu widziałem to miejsce nawet w TVN i nie występowali jako pozytywni bohaterowie.
Inna sprawa, że nie założyłem konta tuż przed napisaniem wcześniejszego posta.

Po porostu sam nie chciałbym gnać 200-300 km za autem które będzie niewarte nawet 5 minut oglądania.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 28, 2016, 17:41:16 pm wysłana przez Gdynia1 »

Offline lukasz_slask

  • Starszy Forumowicz
  • **
  • Wiadomości: 84
  • X-TYPE 2.5
Odp: Jaguar 3.0 bordowy , Gdynia, szwajcar , uwaga.
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 28, 2016, 18:21:52 pm »
Autor tego posta napisał go , aby inni nie marnowali czasu na to auto. Ja swój czas szanuje. Jak ktoś chce kupić to cudo proszę bardzo. Każdy ma prawo do swojej opinii. Ale to ci jest napisane w tej aukcji to mija się z prawdą.  Za to twój komentarz można uznać tylko za spam.

Spokojnie, przeczytaj mój komentarz jeszcze raz. Nie o Tobie pisałem. Najchętniej bym zacytował ale nie cytuje się ostatniej odpowiedzi jeśli się na nią odpowiada.
A co do Twoich postów to fajnie że takie info wrzucasz na forum. Dzięki temu pewnie nie jeden odpuści sobie taką "okazję"  :-R