Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X-Type 2.5 LPG 2002 - 7800 PLN - Warszawa

<< < (3/4) > >>

Yoohas:
To auto to temat dla Wheeler Dealers :)

Gdybym szukał takiego auta to może i bym pomyślał na tą sztuką (chociaż kolor paskudny i czarne wnętrze). I sobie przez pół roku w garażu robił. O ile nie jest walony z czterech stron.

A Ty szukasz auta, którym chcesz dużo jeździć. I zapewne zaraz. 12k zł starczy na przyzwoitego xj40, który i tak będzie wymagał niemalże od razu pewnych prac. Chyba na nic więcej nie starczy.

Pozostaje opcja, o której pisał Jedrzej. Kupić, nie dokładać nawet 1 PLN i upalać do śmierci. A później sprzedać na części. Nie wiem jak z X-type ale mi się niechcący kilka razy udało nawet zarobić na tym procederze ;) Miałem więc gratis kilka miesięcy "pałowania" fajnego auta.

Choina:

--- Cytat: Driv3rrrr w Lipiec 16, 2016, 09:21:05 am ---Tez nie do końca że przed 2004 i garazowany i pewny będzie ok. Mój przecież salon Polska, garażowany, przebieg pewny, a progi robić musiałem. Przy kupnie trzeba sprawdzac zawsze w nich progi i tyle.

--- Koniec cytatu ---
Co z tego że masz pewny przebieg, jak masz ponad 200kkm. Pisząc o małym przebiegu myślałem o 50kkm.

Driv3rrrr:
Kupić eSkę z takim przebiegiem to już cud nad Wisłą

q_nerk:
walony w tył niestety, z lewej strony źle wyprowadzone nadole chociaż to złudzenie może być.
IMO lepiej kupić za tą kasę auto delikatnie uderzone i doprowadzić do ładu bo:wiesz o było walone i jak jest zrobione, dwa to raczej nie był picowany na sprzedaż i prędzej znajdziesz egzemplarz w którym było wszystko wymienione na czas. Ja tak zrobiłem i kupiłem dość zadbany egzemplarz a i tak lpg + podstawowa eksploatacja (hamulce, amortyzatory, opony itd) wyszły ca 10k. Generalnie jak kupujesz to auto to zadbane bo zajechaniec będzie skarbonką bez dna a jag nie jest najtańszy w częściach

lukasz_slask:
Cena wzrosła o 2tysiące :O Chyba sporo chętnych było :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej