Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

X-Type 2.5 LPG 2002 - 7800 PLN - Warszawa

<< < (2/4) > >>

chris1796:
Witaj,

Diblos, ja od miesięcy szukam dla siebie X100, ale jest jak jest i też postanowiłem kupić innego pierwszego Jaguara.
A ty piszesz tak na prawdę (przynajmniej dla mnie), koledzy czy kupić mondeo? czy może najobrzydliwszego Jaga?

Ja Cię rozumiem, już miałem kupować S-type żeby mieć jaga (tylko za 3400 pln był i poszedł).
Szukałem (za dużo napisane) X300 do 10000 kpln, a mam XJ40.

Pytanie co chcesz? Mondeo czy jaguara. Jak to drugie to mimo wszystko chyba S.
pozdrawiam
Krzysztof

Diblos:
Witam, wiem, że X-type był robiony na płycie MK3 i jest po części na podzespołach mondeo, ale mimo wszystko to dwa inne samochody, miałem okazje jechać jednym i drugim bo w planach był także zakup ST220 (ST niestety nie jeździłem) i jednak jagem jedzie się inaczej. Co do S-Type'a to także poszukuję, ale na chwilę obecną muszę się zmieścić w kwocie 12tys. zł za zakup samochodu. W późniejszym czasie oczywiście mogę dołożyć i pieniędzy i serca w już kupionego jaga.

Choina:
Zły pomysł. Żeby inwestować w Jaga musiałbyś kupić dobrą bazę, a takiej za 12k PLNów raczej nie kupisz. Wszystko będzie dzwonione lub krzywe z mnóstwem usterek. Lepiej odpuścić temat Jaga, dobierać $$$ i wtedy coś szukać.
Jeśli szukasz dobrego iksa lub eski  to szukaj po 2004 roku. Wcześniejsze modele tylko z pewnego źródła, bezwypadkowy, garażowe i z małym przebiegiem, bo inaczej będzie rudy szalał pod podłogą.

Driv3rrrr:
Tez nie do końca że przed 2004 i garazowany i pewny będzie ok. Mój przecież salon Polska, garażowany, przebieg pewny, a progi robić musiałem. Przy kupnie trzeba sprawdzac zawsze w nich progi i tyle.

lukasz_slask:
Właśnie... różnie to bywa, mój Jag z przed 2004 roku nie ma prawie wcale rdzy.  Progi całkowicie zdrowe :D I to że podłoga jest w b. dobrym stanie przeważyło za tym Iksem którego kupiłem  :-A

A co do części z mondeo:
wchodzisz na stronę pierwszego lepszego sklepu internetowego i szukasz części do Jaga a poźniej klikasz na coś w tym stylu "zastosowanie" albo "montowane w samochodach" i wiesz co jest z mondeo. Z tego co zauważyłem tylko mniejsze/tańsze elementy pasują ale domyślam się ze w wielu samochodach część części jest wspólna ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej