Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

[Wrocław] XJ X308 4.0 1998r.

<< < (2/7) > >>

Skiciu:
Chyba samochód już się sprzedał ponieważ ogłoszenie jest nieaktualne  :)

Jedrzej:
To było do przewidzenia. Rynek na Jaguary jest chłonny jak gąbka. Zaznaczam na Jaguary, nie pozostałości.

stachu071:
Samochód jest nadal na sprzedaż - ogłoszenie wymagało ponowienia.

Co do grubości lakieru. Nie ma żadnych forteli. Powiedziałem uczciwie, że schodzi klar w 2-3 miejscach więc potecjalny nabywca - założyciel tematu zasugerował, że auto było bite, a jak na dachu schodzi to pewnie już z przystanku składany ;)

Dla mnie auto które jest ładnie spasowane, jeździ prosto, paski ma oryginalne jest wystarczająco ładne i nie wgłębiałem się w żadne pomiary. Jednak po rozmowie postanowiłem pożyczyć miernik i zmierzyć go na około. Na poszczególnych elementach wartości 110-170 mikronów(wydaje mi się, że takie powinny być wartości fabryczne) z wyjątkiem maski na której było 250-300. Może było uderzona, a może na nie udało mi się na jej krągłościach równo miernika przystawić - nie wiem.

Pozdrawiam
Staszek

KRISS:
Staszek bo ty złe zdjęcia robisz. :)
Ustawiasz z Grześkiem kolekcję, rysujesz strzałkę na tego którego chcesz sprzedać i piszesz "z braku czasu i miejsca z bólem serca przewietrzam moją kolekcję" , cena o 5k w górę. :)

pablo21:
Znam ten samochód od początku kiedy się pojawił w Polsce i nawet miałem okazję go prowadzić, a z uwagi na to że miałem takie auto przez parę lat i ponad 130 tys. km to wydaje mi się że mogę mieć jakieś porównanie. DelegatPZM czterokrotność średniej pensji to minimum jakie trzeba zapłacić za coś co względnie przypomina Jaguara, a tutaj cena nie jest wygórowana jak na samochód w którym są zrobione najważniejsze rzeczy dla modelu X308. Mam wrażenie, że piszesz o tym samochodzie z góry zakładając najgorsze nawet nie oglądając go, co jest po prostu ignorancją, równą z brakiem pojęcia kim jest Pan HACAŁA, a nie PACAŁA. Jak szukasz takiego samochodu, jak wiesz co w nim sprawdzać to może się przejedź i rzetelnie oceń auto zamiast wypisywać mądrości z Auto Świata. Ja je widziałem. Jest zadbane i zdecydowanie powyżej średniej jakie pojawiają się na drogach. Jazda nim daje dużo frajdy, a patrząc na zadziwiająco niskie spalanie wszystko wskazuje na to że z silnikiem też jest ok.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej