Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar X-Type 3.0 Bielsko-Biała

<< < (2/5) > >>

luzacko:
Byłem dzisiaj z samochodem u chłopaków z JagParts.pl.
Auto bezwypadkowe, przebieg się zgadza, ogólnie wszystko ok, ale też parę pierdołek jest do zrobienia:
- uszczelka pod miską olejową;
- sprężarka klimatyzacji;
- zbiornik wyrównawczy;
- przednie amortyzatory powoli umierają.

Przedstawiłem ich ekspertyzę w salonie Hyundai'a i usłyszałem, że przecież to auto używane i musi być coś do zrobienia :-hehe
Zaproponowałem 15k, usłyszałem, że nie ma na to szans, i to co mogą zaproponować ze swojej strony to.. 17340 :)
Użyłem argumentów, że przez to, że to egzotyczne auto, i do tego ta pojemność 3.0, nie zachęci do siebie potencjalnych zainteresowanych i chyba lepiej sprzedać to auto za 15k i pozbyć się problemu.
Jutro będę znać ich decyzję, mają to skonsultować z dyrektorem handlowym.

Ogólnie auto mi się bardzo podoba, pod każdym względem, ale 17k to trochę za dużo za niego w obecnym stanie.

Trzymajcie kciuki żeby się udało :)

lukasz_slask:
Samochód stoi u Nich conajmniej od połowy lutego bo wtedy już widziałem ogłoszenie jak sam szukałem Iksa  :) Może faktycznie będą go chcieli się już pozbyć  :-A

Demo:
To powinno byc jeszcze slynne "spotkajmy sie w polowie drogi" i za 15,500zl powinienes go miec. Zycze powodzenia w takim razie :-super

luzacko:

--- Cytat: lukasz_slask w Czerwiec 21, 2016, 17:48:35 pm ---Samochód stoi u Nich conajmniej od połowy lutego bo wtedy już widziałem ogłoszenie jak sam szukałem Iksa  :) Może faktycznie będą go chcieli się już pozbyć  :-A

--- Koniec cytatu ---

A byłeś go oglądać?


--- Cytat: Demo w Czerwiec 21, 2016, 23:58:12 pm ---To powinno byc jeszcze slynne "spotkajmy sie w polowie drogi" i za 15,500zl powinienes go miec. Zycze powodzenia w takim razie :-super

--- Koniec cytatu ---

Poszedłbym na to ;)

Jedrzej:
A co z tym przodem? tylko zderzak tak troszkę niżej? Widzę że cena będzie dobra, nie ma co wybrzydzać, na 15.500 jest ok, wiedzą że tylko jeden klient zamieni swoje pieniądze na to auto. Dla salonu to jest wyjątkowo wiekowy przedmiot handlu, ale oni świetnie wyczuwają "napalonych" POWODZENIA!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej