Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

Jaguar X-Type 3.0 Bielsko-Biała

(1/5) > >>

luzacko:
Witam,
Jestem na etapie kupna auta, całkowicie przez przypadek wpadł mi w oko Kotek z mojego miasta.
Byłem go oglądać i tak:
- do polakierowania przedni zderzak (ktoś jakby zaorał o wysoki krawężnik);
- do polakierowania prawe przednie i tylne lewe drzwi (właściciel musiał podpaść sąsiadowi ;) )
- do wymiany grill (pęcherze pod chromem);
- do wymiany czarny plastik z przedniego zderzaka;
- do wymiany jeden z czujników parkowania;
- do ogarnięcia znana bolączka - kratka nawiewu na podszybiu.
- w 03.2017 kończy się homologacja butli LPG.

Auto zostało oddane w rozliczeniu przy kupnie nowego Hyundai'a i właśnie przez w/w salon zostało wystawione na otomoto.pl.
Kupione we włoskim salonie w 2006 roku, użytkowane do końca przez jednego właściciela, który w 2007 zamontował instalację LPG BRC.
Serwisowane w salonie, gdzie został kupiony, do 2014 roku.
Bezwypadkowe, malowane tylko przednie nadkole - było porysowane.
Szyby mają oznaczenia roczników 4 i 5.

VIN: SAJAA54L05WE64286
Link do aukcji: http://otomoto.pl/oferta/jaguar-x-type-sprawdzone-uzywane-automat-4x4-zadbane-pewne-ID6yo0dr.html

Panowie, warto?

Jedrzej:
Salon w rozliczeniu, dali chłopu rabat, felgi i wentylki, więc mają furę w zasadzie za friko, zaczynasz rozmowę od 15, nawet niech nie próbują kombinować, jeśli zaczną to zapytaj czemu lewa przód jest łącznie z drzwiami kierowcy jakaś taka inna. Prawej nie widać. Jak się nie spodobasz jako klient, zostaw numer, i idź do domu. Po tygodniu zadzwonią, wtedy dasz 14, i będzie ok.

luzacko:
Lewa strona jest ok właśnie, to kwestia zdjęcia.
Od 15k myślałem zacząć.
Ale tak ogólnie, jest warto?

gonzo7:
Wygląd środka odpowiada przebiegowi i nie ma się do czego za bardzo doczepić na podstawie zdjęć.
Jedyne co przyjrzał bym się bliżej poduszce pasażera – może przesadzam ale nie za bardzo schodzą mi się tam linie drewna z resztą. Wsadź linijkę poziomo pod spód drewna - oba elementy maja być w idealnej linii.
Napisali, że:
„W naszym serwisie dodatkowo wykonane profesjonalne lakierowanie lakieru.”
Pytanie czy to już czy dopiero to chcą zrobić jak przyszły nabywca się zdecyduje.
Jeśli chodzi o rysy o jakich piszesz to być może sami Ci to ogarną + zawsze dają komplet zdjęć przed robotą (kolega tak kupował używanego Focusa w salonie Forda i lakier zrobili idealnie).

Jedrzej:

--- Cytat: luzacko w Czerwiec 18, 2016, 01:00:09 am ---Lewa strona jest ok właśnie, to kwestia zdjęcia.
Od 15k myślałem zacząć.
Ale tak ogólnie, jest warto?

--- Koniec cytatu ---

Nie podejrzewasz że lewe przednie drzwi są lakierowane ręczną ławą poziomo, a nie pionowo, łukiem szeroko, i jest mniej bazy? dlatego na wprost się ziarno ułożyło jaśniej? Mi się tak wydaje, stąd "kątowe" zdjęcia to maskują. Róg z kolei, jak się tam wpatruję w te piksele, to ma przy reflektorach różnice, lewy zderzak niżej o kilka mm. Wiadomo że z bliska się wszystko wypatrzy, ogólnie jest ładny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej