Autor Wątek: NAVI X-TYPE...  (Przeczytany 2625 razy)

borlange

  • Gość
NAVI X-TYPE...
« dnia: Maj 19, 2016, 17:52:57 pm »
Witam wszystkich,jestem nowy więc nie karcić mnie za zakładanie być może istniejącego już wątku...Potrzebuję wiązkę z kostkami do panelu navi i napędu cd ,która chyba wychodzi z bezpieczników...I gdzie wpiąć zieloną , niebieską i szarą kostkę która jest na końcu wiązki od czytnika dvd z bagaznika...Z góry dzieki za pomoc...

Offline seba190

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: NAVI X-TYPE...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 24, 2016, 15:02:47 pm »
Przerabialem to ostatnio. Jest to do wykonania ale trzeba sie troche naglowkowac zeby wszystko dzialalo. Zielona wtyczka z wiazki ktora idzie z bagaznika laczy sie przy bezpiecznikach z zielona wtyczka z wiazki do panela dotykowego. Niebieska pod tylnym siedzeniem z lewej strony. Z instalacja do navi jest gorzej bo musisz albo wymienic cala wiazke co wiaze sie z rozebraniwm pol samochodu albo wypruc z wiazki dawcy i polaczyc odpowiednio ze swoja instalacja ( ja tak zrobilem). Mozna to zrobic bez ciecia zadnych kabli (plug and play). Jak cos to pytaj.

romhos

  • Gość
Odp: NAVI X-TYPE...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 20, 2016, 16:23:46 pm »
Mam całą wiązkę łączącą czytnik w bagażniku ze skrzynką bezpieczników,brakuje mi tylko tej od bezpieczników do panelu lcd...wtyczkę od panelu z wystającymi(odciętymi)kabelkami też mam.Nie wiem jak ze światłowodem,bo w moim obecnym napędzie cd które mam w aucie jest podłączony,ale nie wiem w jakim celu i do czego(auto bez zmieniarki z ori wzmacniaczem w bagażniku)...Cały problem mam wlaśnie z połączeniem tego panelu lcd z bezpiecznikami,chyba ze jakoś na krótko bezpośrednio do tej wiązki,która idzie z bagażnika można się podpiąć???I czy wtyczka od radia (cd),którą mam obecnie podłączoną ,też jakoś muszę przerabiać,czy to pozostaje bez zmian i wpinam po prostu do nowego cd,które mam w komplecie z panelem.Poza tym wszystkie dodatkowe akcesoria jak gps z połki i i moduł klimatronika mam..Z gory wielkie dzięki za jakąś podpowiedz :)

Jestem z Zielonej Góry ,więc może znajdzie się ktoś w okolicy co by mi to wszystko ogarnął???
« Ostatnia zmiana: Lipiec 20, 2016, 20:44:06 pm wysłana przez Choina »

Offline seba190

  • Forumowicz
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: NAVI X-TYPE...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 22, 2016, 08:53:06 am »
Jesli masz troche pojecia o elektryce to dasz rade wszystko polaczyc, potrzebujesz tylko schemat.

http://www.jagrepair.com/images/AutoRepairPhotos/x4052004.25en.pdf

romhos

  • Gość
Odp: NAVI X-TYPE...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 22, 2016, 09:30:07 am »
Z elektryki, to wiem  tylko ,że czarny to -  a czerwony + i  to wszystko...ale dzięki za pomoc,jakoś będę musiał to w końcu podłączyć,bo rok mi już to zajeło i powoli tracę cierpliwość...

romhos

  • Gość
Odp: NAVI X-TYPE...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 27, 2016, 18:43:16 pm »
Jak jest ktoś chętny,to mogę sprzedać to wszystko za 500pln