Dział formalny > Zmiany na Forum po 1 maja 2016

Forum po aktualizacji 1 czerwca 2016 r. - uwagi, sugestie, ...

<< < (5/10) > >>

Zapek:
Ale forum to nie buty , forum to my i może warto było zapytać przed zmianami  ;D

JCPF7777:
Zapek,
nikt żadnych zmian wizualnych nie planował.

"Nowy smf (silnik forum) jest niezgodny ze starymi szablonami i technologią tabelową www" - info od informatyka, dlaczego się "posypała" wizualizacja Forum.

Zaplanowano zmianę "silnika" na nowocześniejszy.

Forum było na "silniku" z 2007 roku, zostało aktualizowane do wersji najnowszej z 2015 roku, a 8-9 lat w technice IT, to przepaść i w trakcie aktualizacji "rozsypało" się poprzednie Forum, jakieś kody się "rozsypały", więc trzeba wizualizację zrobić od nowa.

To nie jest robota informatyka, a grafika. Było to już opisywane i było powiedziane na Rajdzie.

Forum po aktualizacji funkcjonuje 15 godzin, więc proszę o więcej zrozumienia. Ludzie pracują dla Forum społecznie, wieczorami, więc trzeba czekać.

Ja rozumiem, że można wyjąć 2 złote, zapłacić i żądać wykonania roboty, ale chętnych na wyjęcie 2 złote nie ma :)

Najwięcej jest zawsze ludzi do krytyki, ale do pracy, jakoś trudno znaleźć.

RyanDriver:
Ja bym to widział mniej więcej tak + ten zielony w postach co zrobił Tango.

Maciejcat:
Dla mnie jest inne muszę troszkę się po nim poruszać aby sprawdzić gdzie mi się lepiej podobało co do koloru to może faktycznie troszkę za jasne jakoś po kilku minutach w okularach patrzenia , czytania troszkę oczy męczy, troszkę słabo widoczne są nowe wpisy w postach,
ale wydaje mi się na pierwszy rzut oko że jest tu troszkę ładniej i weselej .
Podziękowania dla tych co się trudzą aby nam dogodzić.


ps. co oznacza ilość kocich główek pod awatarem

JCPF7777:
Brawo Ryan!

Zrób i wszyscy będą zadowoleni. A ja na pewno. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej