Dział formalny > Zmiany na Forum po 1 maja 2016

Forum po aktualizacji 1 czerwca 2016 r. - uwagi, sugestie, ...

<< < (4/10) > >>

Tango:
Zrobiłem na szybko zestawienie kolorów, obecnie jest ich chyba za dużo. Baza dla mnie to jaguarowski zielony.

Wyrzuciłbym ceglasty zupełnie - zamiast niego ciemna zieleń - czyli jedyny słuszny jaguar racing green :)
Tło również w odcieniach zieleni - ale bardzo jasne, teksty które mają pogrubione nagłówki - racing green.
Opisy (lewy słupek) (czyli: administrator, wiadomości, inne opisy poz nickiem) - czarny.
Belki górne zostawił cieniowane tak jak są.
STRONA GŁÓWNA - również bez ceglastego - zamiast niego racing green :)

screen w załączeniu

Artek123:

--- Cytat: JCPF7777 w Czerwiec 01, 2016, 11:25:37 am ---
Nie przeszkadza mi biel tła, a raczej zbyt "cienka" czcionka, która na tym tle się rozpływa.


--- Koniec cytatu ---

Faktycznie możesz mieć racje... może nie sama jasność tła jest problemem, a zbyt mała i cienka czcionka... przy dłuższym kontakcie strasznie męcząca oczy...

ocelot:
osobiscie wolalem poprzednia szate graficzna
ewentualnie troche rozjasniona

Zapek:
Ja wczoraj po długiej nieobecności zajrzałem sobie na forum Lexusa i autentycznie pomyślałem sobie , że to forum Jaguara jest o dużo bardziej przejrzyste jak to Lexusa , na którym nie mogłem się odnaleźć , dzisiaj mam całkiem na odwrót , takie mało przejrzyste to forum teraz że nie wiadomo na czym skupić wzrok. Pogratulować zmian  :-hehe
Po co ruszać coś co jest dobre i tyle lat nikomu nie przeszkadzało , przecież nie było skarg na szatę graficzną.

JCPF7777:
Zapek,

Dziękuję, przekażę gratulację do informatyka.

Nowy silnik pracuje w porządku i robota jest zrobiona.
 
Czekamy na kolejne uwagi i propozycje oraz grafika, który się podejmie ich przeprowadzenia.

Stare buty są najlepsze, ale z jakiegoś powodu ludzie kupują kolejne. :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej