Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XJ40 - Opatów

(1/3) > >>

Artek123:
Witam
Chciał bym zapytać co sądzicie o tym egzemplarzu???



http://olx.pl/oferta/jaguar-xj40-CID5-IDfwf87.html#497cc00fd1;promoted

Jaguar XJ40, rok 1993, silnik 4.0, przebieg 220 tyś....
A co więcej to czekam na wasze opinie...  ;)

Yoohas:
Na plus:

- niepołamany przedni spojler
- przednie błotniki bez widocznej korozji
- wygląda, jakby trzymał ogólną bryłę
- chyba tył nie miał większej przygody bo linie w miarę utrzymane

Na minus:
- Jaguar, wprawdzie wygląda na Sovereign ale przydałby się Daimler ;)
- brak pasków
- felgi do złudzenia przypominają rozmiar 390 a nie 15 cali

Generalnie za 15k zł powinien się sprawnie poruszać do przodu i do tyłu, w lewo i w prawo. Sprawdziłbym pod kątem korozji: tylne nadkola, przednie błotniki, ścianę ogniową, dolne rogi tylnej szyby, tylny pas i klapę.

Artek123:
Mam kolejne pytanie odnośnie tego modelu... rzuciło mi się w oczy że powiedzmy to ,,drewno" na zegarach ma inny kolor niż pozostałe ozdobniki ,,drewniane" w aucie... a przynajmniej tak to wygląda... i teraz pytanie czy zegary były kombinowane??? czy po prostu one zawsze mają taki sam kolor nie zależnie od wersji kolorystycznej wnętrza??? przeglądałem inne ogłoszenia i wydaje mi się że zegary zawsze mają ten sam kolor niezależnie od kolorystyki ozdobników wnętrza... chyba że po prostu tak trafiam...

Panowie mam jeszcze jedno pytanie. Czy w XJ40 we wszystkich modelach / rocznikach w klimatyzacji był środek R12 (wycofany ze sprzedaży - ekologia) czy od któregoś roku był już ten ogólnie dostępny R134a???

Yoohas:
Mój MY93 ma z pewnością R134.

Ojciec:
moja 40 jest z początku roku 92 i mam instalację AC na stary czynnik (o ile się nie mylę ma on oznaczenie R12 - tak?)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej