Autor Wątek: Stacje paliwowe - czyli gdzie tankować swojego kota żeby biegał prężnie.  (Przeczytany 2081 razy)

hawk_2005

  • Gość
Witam wszystkich.
Czytałem wiele wątków związanych z paliwami i nawet znalazłem ładną ankietę na jakich stacjach preferujecie tankowanie.
Zauważyłem jedną rzecz. Otóż tak naprawdę okazuje się że co stacja to inna bajka mimo iż należy do tego samego koncernu.
Proszę moderatora o przemyślenie tematu czy nie zrobić listy stacji, które przetestowali użytkownicy w sensie konkretnej lokalizacji a nie koncernu.

Ja mam doświadczenia z rejonu ( Żywiec )
Mój kot 3.0 V6 X-type 2001 r. - nie trawi gazu ze stacji benzynowej Bliska ( od razu błędy mapy od gazu rozwala i pojeżdżone) na wlocie do Żywca ul. Henryka Sienkiewicza 97
za to bardzo dobrze spisuje się na statoil ul. Wesoła 124, Żywiec

Może warto zrobić taki spis dla całego kraju gdzie poruszają się forumowicze ( może tylko dla gazy może dla wszystkich rodzajów paliw). wtedy łatwiej jest się poruszać, bez ryzyka zatankowania jakiegoś syfu.
Jeżeli coś takiego powstało a nie odnalazłem z góry przepraszam

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Stacje paliwowe - czyli gdzie tankować swojego kota żeby biegał prężnie.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2016, 07:17:10 am »
Też tankuje czesto na wspomnianej bliskiej w Żywcu gaz i nie widze na prawde różnicy,wczoraj nawet nalalem ponad 60 litrow i nic się nie dzieje...może to jakaś inna przyczyna ze coś Ci sie porobilo

hawk_2005

  • Gość
Odp: Stacje paliwowe - czyli gdzie tankować swojego kota żeby biegał prężnie.
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 17, 2016, 12:08:37 pm »
Nie mam pojęcia zmiana wspomnianej stacji uspokoiła całkowicie problemy z LPG.
A skoro kolega z rejonu może podpowiesz w takim razie gdzie korzystasz z obsługi gazu może tu mam problem.??
Jeżeli chodzi o PM Motors w Bielsku to oni gazem się nie zajmują  a poza tym mocno mnie olali więc się wkurzyłem i kombinuje inaczej.
Dzięki za odpowiedź.

Offline aro

  • Forumowicz Sovereign
  • ****
  • Wiadomości: 705
  • s-type 2000 manual lpg
Odp: Stacje paliwowe - czyli gdzie tankować swojego kota żeby biegał prężnie.
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 18, 2016, 11:59:47 am »
Na  Łącznej w Żywcu pare razy bylem,jest tam taki mały warsztat,kumaty chłopak go prowadzi i uczciwy,bywalo ze jak z jakimis drobiazgami podjechalem to nic za to nie wziął,mały warsztat,dwóch ludzi ale ja jestem zadowolony...

hawk_2005

  • Gość
Odp: Stacje paliwowe - czyli gdzie tankować swojego kota żeby biegał prężnie.
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 18, 2016, 22:27:29 pm »
Dzięki za podpowiedź może skorzystam.