Jagmarket > Znalezione na allegro, ebay itp.

XK 2005 Z USA

(1/4) > >>

Grzesiexk:
Witam wszystkich, jestem totalnym świeżakiem jeśli chodzi o Jaguary, ale jakiś czas temu w głowie powstała myśl aby zakupić XK, trochę poczytałem forum i już wiem, że chce wersję z silnikiem 4.2, no właśnie... i tu pojawił się ten model z allegro z Koszalina, jestem człowiekiem niecierpliwym i już mam ochotę brać kasę i jechać ale może tutaj będziecie w stanie mi coś o tym egzemplarzu powiedzieć, może coś wam się rzuci w oczy, jeśli tak to prosiłbym o opinie.

http://allegro.pl/samochod-osobowy-jaguar-xk8-i6086377073.html



KaeN:
Jak na deklarowany przebieg, to fotel kierowcy wydaje mi się ciut zużyty.

Auto jest ze stanów, poproś sprzedawcę o VIN i zamów sobie raporty z USA. Koszt około 100 zeta, a powinien być przebieg podany. Mogą być też informacje o kolizjach / dzwonach. Dowiesz się też, jak auto wyglądało przed importem (często są zdjęcia).

Na fotkach nie widać lewego, przedniego błotnika...

fttsniper:
Nie dam sobie ręki odciąć ale widziałem te auto wystawione na sprzedaż gdzieś w Wlkp w okolicach sierpnia - października zeszłego roku.

Kolor, wzór felg, silnik, rocznik, wnętrze i nawet przebieg - wszystko się zgadza :)

Spytaj się właściciela od kiedy ma te auto - może się okazać że właśnie o nim jest mowa :D

Stał wtedy za 16 tys zł do negocjacji - auto było przywiezone z USA, już kompletnie opłacone. Z tego co pamiętam wyglądał jak po karambolu w teorii niegroźnym z przodu - gorzej z tyłu.
Przód był równo strzelony - do wymiany zderzak, maska, lampy, prawy błotnik, przedni pas, komplet chłodnic. Tył wyglądał jakby ktoś w ostatniej chwili odbił w prawo ale i tak finalnie w nim zaparkował - uszkodzona była tylna klapa, zderzak, prawa lampa i poszycie prawego błotnika z tyłu aż pod szybę. Układ wydechowy cały przemieszczony.

Zastanawiałem się przez tydzień nad tym autem ale w ostateczności wyszło że tył dostał nieco mocniej niż w samo poszycie - zmieniły się szpary między drzwiami, a resztą auta z lewej i prawej oraz pewnie mógłby być problem z napędem - pewnie też coś dostał. Gdyby nie poszły naprężenia na całe auto po strzale w tyłek to pewnie dziś bym nim śmigał.

Cena była super okazyjna ale uszkodzenie okazało się większe niż wyglądało z początku.

the_driver:
Na 99‰ to autono którym pisze Kolega powyżej, radzę zachować czujność, ale w razie czego wiesz, że można sporo negocjować cenę ;)

Jedrzej:
Dziewięćdziesiąt dziewięć promili, to niecały jeden procent. Auto jest ładnie zrobione, ale co tam pod tym lakierem się dzieje, i jak to posiada, to będzie wiadomo dopiero za rok. Polakierowany jest ładnie, szczeliny wyprowadzone, poduszka na kierownicy też ładna, jak nowa, aż nie pasuje taka idealna. Przód spaprany. Lewa strona skrzętnie ukryta. Nie przypatruję się, bo powyższe komentarze są nad wyraz skuteczne, i jedynie expertyza na wieszaku, i wykres geometrii może tu coś wykazać. Jeśli jest tak zrobiony cały jak lakier, to jest ok. Sprawdzić wszystko, czy nie jest sklecony z dwóch.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej