Autor Wątek: Szukam kontaktu z właścicielem X-Typa z navi denso z Dolnego Śląska  (Przeczytany 5539 razy)

patron

  • Gość
Witam! potrzebowałbym skontaktować się z osobą, która posiada auto jak w temacie. Potrzebuję wykonać kopię programu który znajduje się w module sterującym wewnątrz urządzenia DVD w bagażniku. Ładując nowe mapy przekręciłem kluczyk i wykasowałem sobie program, niestety serwis Jaga we Wrocku nie posiada takiego programu i nie mają na stanie auta z navi, ale elektronik może to przegrać z innego urządzenia tylko muszę je sobie znaleźć, jeśli ktoś mógłby pomóc i je użyczyć za jakąs odpłatą to byłbym wdzięczny, mogę też kupić jeśli ktoś ma taki czytnik np. zepsuty i wymieniał go na nowy a stary gdzieś leży w garażu. W razie możliwości proszę o pomoc, pozdrawiam!   

oskioski

  • Gość
Odp: Szukam kontaktu z właścicielem X-Typa z navi denso z Dolnego Śląska
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 16, 2009, 17:00:42 pm »
coz - pomógłbym ale to drugi koniec Polski  :-\

blackyR

  • Gość
Odp: Szukam kontaktu z właścicielem X-Typa z navi denso z Dolnego Śląska
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2009, 20:15:20 pm »
Poszukaj na złomach w  Polsce wyslą ci czytnik a nawet całą obudowę popytaj popatrz na allegro - taka mini rada:) Pozdrawiam

patron

  • Gość
Odp: Szukam kontaktu z właścicielem X-Typa z navi denso z Dolnego Śląska
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 17, 2009, 10:24:00 am »
Dzięki za mini radę, nawet już tak próbowałem, niestety aktualnie nigdzie nie znalazłem odpowiedniego czytnika, poza kilkoma sprawnymi ale właściciele krzyknęli sobie za to w tysiącach... więc na razie sie nie zdecydowałem ??????

Teo2345

  • Gość
Odp: Szukam kontaktu z właścicielem X-Typa z navi denso z Dolnego Śląska
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 25, 2012, 21:47:10 pm »
chciałem pomóc ale lekko lata mi się pomyliły.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2012, 21:56:17 pm wysłana przez Teo2345 »